Almanya’da 52 Haftalık ESC Projesi

Yurtdışında uzun süreli bir projeye mi katılmak istiyorsun? Projede görev alırken bir yandan gezip, farklı kültürler ve yerler tanımayı mı istiyorsun? O zaman bu proje tam da sana göre. Çocukları seviyor ve onlarla vakit geçirmekten mutluluk duyuyorsan Almanya’da gerçekleşecek olan bu projeye kesinlikle başvurmalısın. Detaylar için proje yazısını okumadan geçme.

Proje Açıklaması

Nouranour ekibimizin bir parçası olmanızdan memnuniyet duyarız. Amaç, kültürler arası etkileşim ve mesleki entegrasyondur. Birlikte, toplumumuzda birlikte nasıl yaşamak istediğimize ve birbirimizden nasıl en iyi şekilde öğrenebileceğimize bakıyoruz. Kadınların ve annelerin bu süreçte kritik bir rol oynadığına inanıyoruz. Toplumumuzda daha az fırsata sahip olsalar da, bir sonraki nesilde güçlü bir etkiye sahipler ve rol modellerdirler. Kadınların ve annelerin toplumumuzda daha fazla yer almasına yardımcı olmak, önem verdiğimiz konulardan biridir. Kadınları ve anneleri kendi yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri konusunda destekliyoruz. Annelerin kendi mesleki faaliyetlerine yönelik içgörü ve perspektif kazanmalarını istiyoruz. Dikiş kurslarımızda, onları mesleki hayatlarında destekliyor ve yol arkadaşlığı yapıyoruz. Ayrıca, annelik kendisi iş bulmada bir engel olabileceği için üç yaş altı çocuklar için çocuk bakımı da sunuyoruz. Ayrıca, sürdürülebilir bir şekilde kültürler arası moda geliştiriyoruz.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Hakkında

Diğer gönüllülerle paylaşacağınız bir dairede bir yatak odası tahsis edilecek, ayrıca her ay alacağınız Deutschlandticket ile Almanya çevresinde seyahat edebileceksiniz ve ayrıca yiyecek için cep harçlığı da alacaksınız.

Katılımcı Profili

  • Dil öğretimine yatkınlık,
  • Çocuklarla çalışmayı sevmek,
  • Etkinlikler düzenleyebilen,
  • Dikiş, sosyal medya gibi alanlarda yetenekli.
  • Almanca bilgisi tercih edilir.

Katılımcı Aranan Ülkeler

Belçika, Yunanistan, İspanya, Fransa, İtalya, İsveç, Ukrayna, Danimarka, Hollanda, Portekiz, Türkiye, Avusturya, Norveç, İzlanda, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Slovenya, Slovakya, Almanya,  Lüksemburg, Arnavutluk, Macaristan, Gürcistan

Konum, Zaman ve Diğer Bilgiler

📆 01/06/2024 – 01/06/2025 tarihleri arasında toplam 52 hafta

🏛️ Almanya

✅ Son başvuru tarihi 31/03/2024 

 

Almanya’da 52 Haftalık ESC Projesi İçin Tıklayın 

 

*Bu proje yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Partner kurumlar veya organizatör
kurum ile herhangi bir bağımız yoktur. www.kovanyouth.com herhangi bir sorumluluk
kabul etmemektedir.
*İlan Sahiplerine: Kaldırılmasını istediğiniz ilanlar için kovangenclikgrubu@gmail.com’a mail atabilirsiniz.”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top