Romanya’da 7 Günlük Gençlik Değişim Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz varsa artık hayal olarak kalmayacak Gençlik Değişim projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün sizlere Romanya’nın Predeal kasabasında  gerçekleşecek olan Gençlik Değişim projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bunun yanında yeni arkadaşlar edineceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

PROJE HAKKINDA

11/04/2024- 19/04/2024 tarihleri arasında Romanya’ da gerçekleşecek olan projenin amacı; katılımcıların çevreyi tehlikeye sokan küresel çevre sorunlarını çözme konusunda fikirler edinmelerini sağlayıp karşılıklı fikir alışverişleri ve kültürel bakımdan birbirlerine katacakları bilgilerle çevre sorunlarının çözülmesi için birbirlerini dayanışmaya teşvik etmeyi ve farkındalık yaratmayı amaçlar. Bunun yanında katılımcıların işbirliği içinde çalışabilecekleri ortamlar yaratarak işbirliğini aşılamayı bunun beraberinde atık maddeleri göz önünde bulundurarak bahçe konularında ağaç dikme gibi çevreyi korumaya yönelik bilinçlenmelerini sağlamaktır. Yapılan ekim faaliyetleri ile yerel toplulukları çevresel girişimlere dahil etmeyi de planlar.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM HAKKINDA

Proje kapsamında projeye katılacak katılımcıların konaklama, yiyecek ihtiyaçları ( 3 öğün yemek) ve seyahat ücreti (275 Euro’ ya kadar olan ulaşım masrafları) karşılanacaktır. Projeye katılan katılımcılar 4 yıldızlı ATRIUM PANORAMIC HOTEL- SPA otelinde konaklayacaktır. Katılımcıların otelde bulunan spa, sauna, jakuzi ve havuza ücretsiz bir şekilde erişim imkanları olacak. Katılımcılara Youthpass sertifikası verilecek.

KATILIMCI PROFİLİ

Projeye katılacak olan gençlerin 18-30 yaş aralığında;

  • Yeşil pasaporta sahip,
  • Proje süresi boyunca iletişim kurabilecek ve iletişimi kolaylaştırabilecek düzeyde İngilizceye sahip,
  • Kendi fikirlerini ve projedeki katılımcıların düşüncelerini tartışabilecek özgüvenli ve empati yeteneği yüksek olan gençler projeye başvurabilir.

KONUM, ZAMAN VE DİĞER BİLGİLER

✅  PROJE FAALİYET TARİHİ ; 11/04/2024 – 19/04/2024

📍 PROJE KONUMU ; ROMANYA/ PREDEAL  

         ROMANYA’ DA 7 GÜNLÜK GENÇLİK DEĞİŞİM PROJESİNE KATILMAK VE INFOPACK’ E ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

*Bu proje yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Partner kurumlar veya organizatör
kurum ile herhangi bir bağımız yoktur. www.kovanyouth.com herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
*İlan Sahiplerine: Kaldırılmasını istediğiniz ilanlar için kovangenclikgrubu@gmail.com’a mail atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top