İspanya’da Uzun Dönem ESC Projesi!

 

 

Yurt dışı hayalinizi gerçekleştirirken aynı zamanda kültürel sosyo-politik olaylara bakış açınızın pozitif yönde değişimini sağlamak ve her yönden kazanç elde etmek istiyorsanız tüm masraflarınızın karşılandığı bu ESC projesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Proje Açıklaması

 

Kuruluşları, gençler arasında aktif vatandaşlığı teşvik etmeyi ve sosyo-politik konulara bilinçli ve eleştirel bir yaklaşımı teşvik etmeyi kendine amaç edinmiştir. Gençlik girişimlerini aktif olarak teşvik etmekte ve gelecek nesillerin eğitimini geliştirmeye çalışmaktadır. Kolektif olarak, ne kadar büyük olursa olsun, Avrupa içinde ve ötesinde topluluklarında olumlu bir değişim yaratabileceklerine kesinlikle inanmaktadırlar. Avrupa Birliği’nin mesajını yaymayı ve herkes için fırsatlarla dolu bir dünya yaratmayı hedeflemekteler. Genç beyinlerin fark yaratmaya teşvik edildiği ve çeşitli etkinliklerin farklı ilgi alanlarına ve yaş gruplarına hitap ettiği canlı ve katılımcı bir topluluk oluşturmak için katılıma açıktırlar.

 

Konaklama Yemek ve Ulaşım Hakkında

 

Bu fırsat, ilk ayını İspanyol bir ev sahibi ailesiyle geçirerek yerel geleneklere dair içgörüler sunar ve gönüllülük sırasında destek sağlar. Takip eden 9 ay, yerel dükkanlara ve bir süpermarkete yakın bireysel olanaklara sahip paylaşımlı bir dairede yaşamayı içerir. Seyahat masrafları bir limite kadar karşılanır ve AJS aylık daire giderlerini, faturaları içeren, karşılar. Katılımcılar aylık olarak 360€ cep harçlığı ve yiyecek alır.

 

Proje Dahilinde Eğitim

 

Etkinlik süresince haftada 2 saat ücretsiz İspanyol dersleri sunulmaktadır. Genel olarak, bu program kültürel içerikli deneyim, mali destek ve dil öğrenme imkanlarını bir araya getirerek tatmin edici bir deneyim sunar. Herhangi özel ihtiyaçlar AJS ile tartışılabilir.

 

Katılımcı Profili

 

Aşağıdakiler aranmaktadır:

  • İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ: İngilizce öğretim deneyimi artı bir avantajdır. İngilizce belgeler oluşturma konusunda yeteneklidir.
  • GENÇLİK ÇALIŞANI: Çocuklar ve gençlerle ilgili tutkulu. Eğitim oluşturma deneyimine sahiptir.
  • SOSYAL MEDYA SORUMLUSU: Fotoğrafçılık, video ve ses düzenleme becerilerine sahiptir. Meta Business Suite, Instagram, YouTube, Facebook konularında yeteneklidir.
  • DANS ÖĞRETMENİ: Küçük çocuklara karşı hevesli, temel düzeyde İspanyolca bilen, görsel olarak yetenekli ve kırsal kesime açıktır.
  • BAĞIMSIZ, KOLAY ANLAŞILABİLİR VE SORUMLU BİR KİŞİ. TAKIM ÇALIŞMASI.
  • İYİ İLETİŞİM VE ORGANİZASYON BECERİLERİ.
  • GİRİŞİMCİLİK.
  • ESNEKLİK.

 

Konum Zaman ve Diğer Bilgiler

✅ Proje Faaliyet Tarihi: 01/09/2024

📍Yer: C/ Antonio Lozano 6, 05400 Arenas de San Pedro Spain

Son Başvuru Tarihi: 15/04/2024

 

İspanya’da Uzun Dönem ESC Projesine Başvurmak İçin Tıklayınız

 

*Bu proje yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Partner kurumlar veya organizatör
kurum ile herhangi bir bağımız yoktur. www.kovanyouth.com herhangi bir sorumluluk
kabul etmemektedir.
*İlan Sahiplerine: Kaldırılmasını istediğiniz ilanlar için kovangenclikgrubu@gmail.com’a mail atabilirsiniz.”

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top