İtalya’da 1 Haftalık Gençlik Çalışanları Hareketliliği Projesi

Avrupa Birliği’nin düzenlediği farklı projeleri siz gençlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Oldukça rağbet gören bu projelerden İtalya’da yapılacak bir “Gençlik Çalışanları Hareketliliği” projesine şimdi sizlerle beraber bakacağız. 

Proje Açıklaması

Gençlik çalışanları hareketliliği, gençlik alanında faaliyet gösteren profesyonellerin uluslararası düzeyde deneyim kazanmalarını ve kültürel anlayışlarını geliştirmelerini sağlayan fırsatlar sunar. Bu hareketlilik programları, gençlik çalışanlarının yeni beceriler edinmeleri, farklı kültürleri tanımaları ve uluslararası ağlar oluşturmaları için önemli bir platform sağlar. Gençlik çalışanları, yurtdışındaki eğitimler, stajlar, seminerler ve projeler gibi çeşitli etkinlikler aracılığıyla farklı ülkelerde deneyim kazanma fırsatı bulurlar. Bu sayede, gençlik çalışanları daha kapsayıcı ve çeşitlilik odaklı çalışmalara katkıda bulunabilirler ve gençler arasında uluslararası işbirliklerini teşvik edebilirler. Kültürel miras ve sosyal açıdan çok zengin, çok kültürlü bir şehir olan Genoa’da yapılacak bu projede ise şehrin farklı bölgelerinde faaliyetler düzenlenecek. 

Katılımcı Profili ve Konaklama, Yemek ve Ulaşım Düzenlemeleri

Tüm masraflar proje kapsamında karşılanıyor, ancak herhangi bir katılımcı kriteri belirtilmemiş. Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklerden düzenleyici kuruluşa ulaşabilirsiniz

Proje Tarihleri: 19.06.2023

Projenin Konumu: Genoa, İtalya

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

INFOPACK İÇİN TIKLAYIN

Projeye başvurmak isteyenlerin özgeçmişlerini ve motivasyon mektuplarını evswithsystemandgeneration@gmail.com adresine iletmeleri gerekiyor. Instagram üzerinden @systemandgeneration hesabıyla iletişime geçerek proje hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top