İtalya’da 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

İtalya – Ercolano’ da 28 Nisan – 7 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleşecek Erasmus+ projesine gönüllü katılımcılar aranıyor.

Projenin konusu nedir?

Projenin konusu duygular hakkındadır. Duyguların hayatımıza, kararlarımıza ve davranışlarımıza etkisi ile ilgilidir. İnsanların kendi duygularını kontrol edememesi de yanlış kararlara, strese ve birtakım problemlere yol açar. Bu yüzden insanların duygularını kontrol edebilmesi ve kendini doğru bir şekilde açıklayabilmesi için bazı şeylere ihtiyaçları vardır.

Projenin amacı nedir?

Proje; insanların ruh sağlıklarını, duygularını, insanları doğru bir şekilde anlamayı ve mental sağlıkları hakkında bilgi vermeyi sağlar. Aynı zamanda bireysel ve akademik olarak gelişim, stres yönetimi ve insanlar arasında iletişimi iyi bir duruma getirmeyi amaçlar.

Projeye katılma şartları ve başvuru tarihi nedir?

  • Projeye 18 yaşından büyük olan herkes başvurabilir. Projede katılımcıların konaklama, yemek, ulaşım ve vize masrafları karşılanacaktır.
  • Son başvuru tarihi: 26 Şubat 2023

İtalya da gerçekleşecek olan 8 günlük Erasmus+ projesi hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top