Peru’da 53 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Avrupa hayaline ESC projeleri ile daha yakınsın. Hayalini kurduğun alanlarla alakalı kendini geliştirmek istiyorsan tam sana göre bir proje! Avrupa Birliğinin gönderdiği bu ESC projesi ile şimdiki ve ileriki hayatında deneyim, tecrübe ve birikim elde edebilirsin. Peru’nun Lima şehrinde 53 Haftalık Uzun Dönem ESC projesine var mısın?

Projenin Detayları

01/07/2023 – 01/07/2024 tarihleri arası Peru’nun Lime şehrinde gerçekleştirilecek olan ESC Projesinin amacı AAH, cinsiyet koruma önlemi ve uluslararası korumayı teşvik ederek, PSEA’yı tanıtacak ve kadın STK’larıyla ilişkisini kuracak. Ayrıca, cinsiyet asgari standartlarının sertifikasyonuna liderlik edecek ve sağlam bir koruma yapısı oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Gönüllü Profili

ESC Projelerinde katılımcılardan bazı özellikler istenmektedir. Bu kriterler sizin projeye katılmanızda önemli roller oyar. Kısacana bu özellikler nelerdir bakalım;

  • 18-30 yaş aralığına sahip olan
  • Din, dil, ırk konularında ön yargısız olan
  • Hitap yeteneği yüksek olan
  • Organizasyon ve analiz kabiliyeti olan

Proje kapsamında Karşılanacaklar.

ESC kapsamındaki bu projede bu projede konaklama ve yeme-içme giderleri karşılanacaktır. Düzenli olarak gönüllüye harçlık verilecektir. Haftada 2 gün tatiliniz olacaktır.

Proje Yeri: Peru, Lime

Proje Tarihi: 01/07/2023 – 01/07/2024

Son Başvuru Tarihi: 02/05/2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top