Almanya’da 3 Günlük Erasmus+ Seminer Projesi

Sizlere Almanya’nın Hamburg şehrinde gerçekleşecek olan Erasmus+ Seminer Projesi ile geldim. Çeşitli eğitimlerin olduğu bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz muazzam bir projeGelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

22/05/2003 -24/05/ 2023 tarihleri arasında Almanya/Hamburg da gerçekleşecek olan bu projenin amacı Avrupa gençlik programı kapsamında kültürlerarası ve disiplinler arası gençlik araştırma metotlarının keşfedilmesi ve tartışılmasının miktarını ve çeşitliliğini artmaktır.

Projenin Hedefleri

Avrupa Gençlik programlarında nitel, nicel ve diğer yöntemlerin araştırılması ile ilgili zorlukların keşfedilmesi, gelecekte çıkaracağı sorunlar hakkında tartışılması ve araştırma projelerinde edinilen bilgileri ve deneyimleri paylaşılmasıdır. Bu projeyle RAY Network, gençlik araştırma uygulayıcıları, kavramsal metodolojik soruları ve zorlukları keşfetmeleri için bir alan sağlamak üzere ilk adımı atmak istiyor.

Konaklama, Yemek, Seyahat ve Diğer Bilgiler

Ersmus+ Seminer Projesi, Finlandiya ve Almanya Avrupa gençlik programlarının Ulusal Ajansları tarafından organize edilmiştir. Konaklama ve yemek masrafları karşılanacak ve seminerlere katılım için herhangi bir ücret gerekmemektedir. Seyahat masraflarının karşılanıp karşılanmayacağını öğrenmek için NA veya SALTO ile iletişime geçilmeli ve seçildikten sonra seyahat biletlerinizin rezervasyonunu ve seyahat masraflarınızın geri ödenmesi için tekrardan NA veya SALTO ile iletişime geçmelisiniz. Proje, engelli vatandaşların erişimine uygundur ve gerekli ihtiyaçlarınız önceden belirtilmelidir.

Konum: Hamburg, Almanya

Faaliyet Tarihi:22/05/2003 -24/05/ 2023

Son Başvuru Tarihi :  23/03/2023

DETAYLI BİLGİ ALMAK VE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top