Belçika’da 12 Haftalık Kısa Dönem ESC Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz artık hayal olarak kalmayacak ESC Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Belçika’ da 12 hafta sürecek olan ESC projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

01.07.2023 – 31.10.2023 tarihleri arasında Belçika/ Kapellen’ de 12 hafta boyunca sürecek olan ESC projesi ‘Gençler İçin Aşçılık Yaz Kampları’ konseptinde yaz kampları için yemek yapmak üzere katılımcı bulmayı ve gençlerin eğlenceli ve bir o kadar da eğitici olacak eğitimlerle yazlarını güzel geçirmelerini sağlamayı amaçlar. Gönüllüler, kamp alanlarındaki kampçı ve personeller için kahvaltı, öğle ve akşam yemeği organize etmede ve pişirilmesinden sorumlu olacaktır.

Proje Süresince Eğitim ve Karşılanacaklar

Gönüllülere; varışta tanıtım ve eğitim, yemek yapma konusunda deneyim kazanılacak ve yemek yemenin kültürlerarası önemine vurgu yapan eğitimler verilecek. Proje boyunca pedagojik personeller gönüllüler ile görüşmeler sağlayacak. Gönüllüler Belçika’nın yaz kamp alanlarında konaklayacaklar. Konaklama, ulaşım karşılanacak. Gönüllülere cep harçlığı da verilecek.

Katılımcı Profili

ESC Projelerinde genellikle projeye göre katılımcı profili değişmektedir. İstenilen kriterlere uyup -uymadığınızı kontrol edebilirsiniz 18-30 yaş aralığında;

  • Yemek yapmaya ilgisi olan,
  • Grup çalışmasına uyabilecek,
  • İnsan ilişkileri ve diksiyonu iyi olan,
  • Motivasyonu yüksek, hevesli ve özverili gençler başvurabilir.

Proje Konumu: Belçika/ Kapellen

Proje Tarihi: 01.07.2023 / 31.10.2023

Proje Son Başvuru Tarihi: 31.05.2023

BELÇİKA KISA DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top