Gürcistan’da 53 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Yurt dışına ücretsiz bir şekilde çıkmak ister misiniz? Avrupa Birliği’nin düzenlediği ESC Projeleri ile çoğu gencin Avrupa’ya gitme şansları oluyor. Bugün sizlere Gürcistan’da olan ESC Projesini tanıtacağım. Avrupa Birliğinin bu düzenlediği bu projede sizlere eğitimler, geziler ve kamplar gibi birçok alanda olanak sunuluyor. O zaman bu harika projenin detaylarına geçelim.

Proje Detayları

01/07/2023 – 01/07/2024 tarihleri arasında Gürcistan’ın Tiflis şehrinde gerçekleştirilecek olan projenin amacı; Abhazya’daki çiftçiler için iş konusunda eğitimler ve malzemelerin kullanılması gibi konuların gidişatı, gezici ve agroekoloji eğitimlerinin planlanması ve AAH ortamları/çevresel programlarının yerel ve uluslararası koordinasyonu için Program Yöneticileri ve Tarımsal Eğitim Merkezi personeli ile işbirliği yapılmasıdır.

Katılımcı Profili

ESC Projelerinde gönüllülerden bazı kriterler aranmaktadır. Bu kriterler size uygunsa projeye katılma şansınızı arttırabilir. Bu kriterler şunlardır;

  • 18-30 yaş aralığında olan
  • Tarımla ve bitkilerle ilgilenmeyi sevenler
  • İngilizce seviyeniz yüksek olan (C2)
  • İnsanlarla iletişim seviyeniz yüksek olan

Proje Kapsamında Karşılanacaklar

Gürcistan’daki yaşam standartlarına sahip olacaksınız. ESC kapsamındaki tüm ihtiyaçlar karşılanacaktır. Konaklama, vize masrafları ve tıbbi kontrol gibi ihtiyaçlar için ödenek alınacaktır.

Proje Yeri: Gürcistan, Tiflis

Proje Tarihi: 01/07/2023 – 01/07/2024

Son Başvuru Tarihi: 02/05/2023

 DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top