Danimarka’da 10 Aylık Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Birçok genç hayali olan Avrupa’ya gitme şansını gönüllülük projesi ile bulabiliyor. ESC Gönüllülük Projesi ile gençler Avrupa’yı gezme, tanıma gibi fırsatlardan yararlanabiliyor. Avrupa Birliği’nin düzenlediği bu projelerden ücretsiz bir şekilde gezme şansı elde ediyorlar. Danimarka’nın Horning şehrinde 10 aylık ESC Gönüllülük projesine var mısın?

Projenin Detayları

24/08/2023 – 06/07/2024 tarihleri arasında Danimarka gerçekleştirilecek projedeki hedefler; Højboskolen devlet okulunda 10 aylık geçecek bu serüvende 4 kişi aranmaktadır. Katılımcılar yapacakları işler okuldaki etkinliklere, öğrenci kulüplerine katılmaktır. Katılımcılar bunlarla birlikte sürdürebilirlik kapsamında öğrenme projeleri yazacak ve ayrıca öğrencilerle farklı faaliyetleri yapmayı da içerecek.

Proje Kapsamında Karşılanacaklar

Katılımcılara konaklama yeri tahsil edilecektir. Bu dairede katılımcılara özel daireler sağlanacaktır. Katılımcılara kişisel ihtiyaçlar için ve yemek masrafları için harçlık verilecektir.

Katılımcı Profili

Gönüllülük projelerine katılmak için bazı kriterler vardır. Bu kriterleri karşılayanlara projede katılma önceliği verilir. Bazı kriterler şunlardır;

  • 18-30 yaş aralığında sahip olmalıdır,
  • Çocuklarla ilgilenmeyi sevenler,
  • Verilen işleri en iyisini yapmaya çalışanlar,
  • Motivasyonu ve inancı yüksek olanlar,
  • İngilizce seviyesi yüksek olan gençler.

Proje Yeri: Danimarka, Horning

Proje Tarihi: 24/08/2023 – 06/07/2024

Son Başvuru Tarihi: 14/05/2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top