DiscoverEU sonuçları açıklandı!

Selamlar arkadaşlar! DiscoverEU sonuçları az önce açıklandı! Türkiye bu yıl beklenenin oldukça üzerinde başvuru yaptı. Geçen dönem kontenjanı bile dolduramamışken bu dönem yaklaşık 30.000 Türk genci başvuru yaptı. Ortalama 1 yıldır programı tanıtmak için emek verdiğimizden dolayı Kovan Gençlik grubu olarak bu haberi duymak bizi çok sevindirdi!

DiscoverEU Sonuçları açıklandı!

Aylardır beklediğimiz DiscoverEU sonuçları bugün açıklandı! Türkiye’den 2158 genç Interrail seyahati yapmaya hak kazandı. Biletlerini kazanan gençleri tebrik ediyoruz. Bilet kazanamayanlarsa sakın ümidinizi kaybetmeyin. Sizler için birçok Erasmus+ ve ESC projesini buradan paylaşıyor olacağız. Aşağıda ülkelere göre başvuran kişi sayısını ve kontenjanı görebilirsiniz. Sonuçları bu sayfadan sorgulayabilirsiniz.

DiscoverEU sonuçları

Küçük bir uyarı! Bilet kazanıp gitmeyenler hakkında!

DiscoverEU projesinden kabul almak isteyen binlerce genç mevcut arkadaşlar. Eğer bilet çıkanlardan biriyseniz ve yola çıkmayacaksanız lütfen DiscoverEU’ya bildirin ve biletinizi iptal ettirin. Bu sayede yedeklerde bulunanlar bu projeden faydalanabilsin. DiscoverEU’ya hello@start-discover.eu bu mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hepinize şimdiden iyi yolculuklar dilerim 😇

Sizin için DiscoverEU sık sorulan soruları derledim. Göz atabilirsiniz.

1 thought on “DiscoverEU sonuçları açıklandı!”

  1. Geri bildirim: DiscoverEU frequently asked questions! - Kovan Youth

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top