Fransa’da 15 Günlük Gençlik Değişimi Projesi

Erasmus+ projeleri, gençlik değişimi projeleri, ESC projeleri ve diğer programlar gençler tarafından araştırılan ve bilgi edinilen programlardır. Gençlerin, yurt dışı için kurduğu hayaller artık hayal olarak kalmayacak. Avrupa Birliği’nin düzenlemiş olduğu Erasmus+ programları tam olarak yurt dışına çıkmak için bir fırsat. Fransa’da 15 günlük gerçekleşecek olan gençlik değişimi projesi siz gençlerle. Çeşitli eğitimlerin ve aktivitelerin olduğu, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz muazzam bir proje. Gelin detaylarını inceleyelim.

Proje Etkinlik Açıklaması

Hastalıklara dikkat çekmek ve sağlık ile ilgili farkındalık yaratmak için harika bir proje. Hastalıkların vücutta nasıl oluştuğuna dikkat çekmek ve farkındalık kazandırmak. Hastalık ve sağlık konusundaki sorunlara çeşitli çözümler üretebilmek.

Fransa'da 15 Günlük Gençlik Değişimi Projesi

Katılımcıların kendini ifade edebilmesi ve kendisi ile olan bağını güçlendirmesi için hareket ve meditasyon araçlarıyla eğitilmesi. Ayrıca katılımcıların çeşitli kültürlere sahip olan gençlerle bir sosyal çevre kazanmasını sağlamak. Farklı kültürleri anlayarak iletişim ve işbirliği kazanmak, gençlerin farklı kültürleri anlayarak ve kültürlerarası yeterliliği geliştirerek sosyalleşmeyi sağlamak hedeflerden bazılarıdır.

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Bazı Özellikler

Erasmus+ projelerine katılım sağlamak için bazı kriterlere sahip olmak gerekir. Bu kriterler sizlerin projeye katılma olasılıklarınızı arttırabilir. Projeye katılmak için katılımcılarda bulunması gereken kriterler ise:

  • 18-30 yaş aralığında olmak,
  • Her türlü fikirlere açık olan ve fikirlerini paylaşmaktan çekinmeyen,
  • Motivasyonu yüksek,
  • İletişim kurabilmesi için İngilizce seviyesi iyi olan,

Projeye Dahil Olanlar

Seyahat için 275 EURO kadar bütçe vardır. Konaklama ve yeme-içme proje dahilinde karşılanmaktadır.

Konum: Poussan, Fransa

Proje Faaliyet Tarihi: 22 Haziran 2023-06 Temmuz 2023

Son Başvuru Tarihi: 16/05/2023

INFOPACK  İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

GENÇLİK DEĞİŞİMİ PROJESİNE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top