Fransa’da 30 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Yine gözümüz uzun dönem ESC projelerinde ve yine muazzam bir proje ile siz gençlerleyiz. Fransa’da gerçekleşecek olan uzun dönem ESC Projesi 30 hafta sürecek. Projeye katılacak olanların etkinliklere katılma ve öğrenme fırsatları olacak. Fransızca ve İngilizce öğrenmenin yanı sıra gençlere ilgilenme, onlara yol gösterme, liderlik ve koçluk yapma gibi fırsatlar olacak.  Yaşam becerileri, açık fikirlilik, başkalarına ve yeni kültürlere açıklık, diğer çalışma türlerine  uyum sağlama gibi etkinlikler olacak. Ayrıca kültürel etkinliklerin organizasyonu, sanatsal ve kültürel eğitimler mümkün olacak.

Proje Etkinlik Açıklaması

  • Kültürel etkinliklerin aracılık ve organizasyonuna katılmak.
  • 11-25 yaş aralığındaki izleyicilerle örgün veya yaygın eğitim bağlamlarında farkındalık faaliyetlerine liderlik etmek.
  • Ev sahibi derneklerin çeşitli etkinlik ve projelerinde yer almak.

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Özellikler

18- 30 yaş aralığında olan, sabırlı ve azimli, bu tür projelere duyarlı ve ilgili, ekip ruhuna ve ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, İngilizce seviyesi iyi olan gençler.

Projeye Dahil Olanlar

Seyahat, konaklama ve yeme-içme dahildir. Haftada iki gün ve ayrıca ayda iki gün izinleri olacaktır. Katılımcılar her ayın başında cep harçlığı ve yemek parası alma fırsatları olacaktır.

Proje Hakkında Tarih, Konum ve Diğer Bilgiler

Konum: Causse de la Selle, Fransa

Tarih: 01/05/2023 – 30/11/2023

Son Başvuru Tarihi: 12/03/2023

PROJE HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top