Guatemala’da 26 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Selamlar, ben Kovan Youth ekibinden Mevlüde. Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz varsa artık hayal olarak kalmayacak ESC Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Guatemala‘ da 26 hafta sürecek olan Uzun Dönem ESC projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

01.06.2023 – 31.2.2023 tarihleri arasında Guatemala’da 26 hafta sürecek olan ESC projesi, ayrımcılığa karşı çıkmak için çalışmalar yürüten, toplumsal cinsiyet ve insan hakları konularını ele alan kişilerle çalışma fırsatı sunar. Katılacak katılımcılar, projelerin tanımlanmasında ve iyileştirilmesinde, proje tasarımının uygulama ve değerlendirilmesinde, raporların hazırlanmasında, finansman fırsatlarının kovalanması gibi bir çok görevde yer alacaktır.

Proje Kapsamında Eğitim Ve Karşılanacaklar

Katılımcılar, yardımlaşma, toplumsal cinsiyet gibi konularda eğitim alarak kendilerini geliştirecekler. Katılımcılar saha da çalışmaya başlamadan önce görevleri için Madrid’deki MdM merkezinde brifing eğitim alacaklar. Proje kapsamında konaklama, seyahat, ulaşım, vize ve aşılama, sağlık sigortası ve ihtiyaç duyulacak temel ekipmanlar ( telefon ve bilgisayar) karşılanacaktır. Katılımcılar ofis evlerde kalacak ve aylık gıda masrafları için 790 Euro ödeme alacaklar.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında;

  • Orta veya ileri seviyede İngilizce ve İspanyolca bilen,
  • Uluslararası projelerinde sorunları çözmede deneyimli,
  • Dijital platform kullanabilen ve finansman konusunda proje döngü yönetim bilgisi olan,
  • İnsanlarla iletişimi akıcı ve kültürlere ilgisi olan gençler başvurabilir.

Proje Konumu; Guatemala

Proje Tarihi; 01.06.2023- 31.12.2023

Son Başvuru Tarihi; 05.06.2023

GUATEMALA’DAKİ UZUN DÖNEM ESC PROJESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top