Norveç’te 9 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Gençlik Değişimi projeleri, Avrupa Birliği tarafından düzenlenen bir program olup, gençlerin farklı kültürlerden diğer gençlerle birlikte belli bir konu üzerinde bir araya gelmesini sağlar. Şimdi biz de sizlerle beraber Norveç’te yapılacak bu projelerden birine bakacağız. 

Proje Detayları

“Sürdürülebilirlik” kavramı üzerinde yoğunlaşacak olan bu programda, gezegenimizin kaynaklarının sınırlı olduğu ve sürdürülebilirliği sağlamak için tüketimlerimize dikkat etmemiz gerektiği vurgulanmış. Sürdürülebilir Gelişim Hedefleri(SDG’ler) girişimlerinden olan atık yönetimi, geri dönüşüm, kirlilik kontrolü, iklim değişikliğinin etkilerini hafifletme ve döngüsel ekonominin yüceltilmesi gibi konularda çalışmalar yapılacak. 

Katılımcı Profili

18-30 yaş arası adayları kabul eden bu projede, orta ya da iyi derecede İngilizce bilmeniz gerekiyor. Ayrıca CV’nizi de yollamanız gerekiyor çünkü CV göndermeyen adaylar otomatik elenecekler.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım

Katılımcıların proje kapsamındaki tüm yeme-içme, konaklama ve ulaşım masrafları Avrupa Birliği tarafından karşılanıyor. Yol hibesi ise 530€ olarak belirlenmiş. 

Proje Tarihleri: 07.09.2023 – 16.09.2023

Projenin Konumu: Hamar, Norveç

Son Başvuru Tarihi: 22.05.2023

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top