İspanya’da 1 Aylık Erasmus+ ESC Projesi

ESC projeleri Avrupa’da bulunan gençlere toplumsal farkındalık kazandırmak için Avrupa Birliği tarafından düzenlenen bir programdır. Bu projeler gönüllü gençlere kendilerini geliştirme ve yeni deneyimler kazanma fırsatı sunarlar. İspanya’da yapılacak bu projelerden birine şimdi beraber bakacağız. 

Proje Açıklaması 

Bu projede farklı kültürlerden gelen Avrupalı gençlerin, Avrupa gençliğini güçlendirmesi ve kültürlerarası bir diyalog kurması hedefleniyor. Bu projede gönüllüler, bir dizi faaliyet ve etkinlik sayesinde proje yönetimi, liderlik ve iletişim alanlarında becerilerini geliştirecek ve değerli deneyimler kazanacaklar. Ayrıca, farklı kültürleri ve bakış açılarını öğrenme fırsatı bulacaklar ve birbirleriyle kalıcı ilişkiler kurma imkanına sahip olacaklar. Gönüllüler proje kapsamında yerel gençlik için spor aktiviteleri düzenleyecek, düzenlenen spor aktivitelerinde önemli görevler üstlenecekler. 

Katılımcı Profili

Bu proje büyük bir spor organizasyonu için çalışmalar içerdiğinden, gönüllülerin bu konuda hevesli ve sorumluluk sahibi olması bekleniyor. 

Konaklama, Yemek ve Ulaşım

Proje kapsamında katılımcıların tüm yeme-içme, konaklama ve ulaşım masrafları karşılanıyor. 

Projenin Konumu: Malaga, İspanya

Proje Tarihleri: 05.09.2023 – 05.10.2023

Son Başvuru Tarihi: 28.05.2023

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top