Yunanistan’da 2 Aylık Uzun Dönem ESC Projesi

Selamlar, ben Kovan Youth ekibinden Mevlüde. Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz varsa artık hayal olarak kalmayacak ESC Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Yunanistan’da 2 ay sürecek Uzun Dönem ESC projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

30 Mayıs – 30 Temmuz tarihleri arasında Yunanistan’ da 2 ay boyunca sürecek olan Uzun dönem ESC projesinde katılımcılar; Himmeli sanatının tarihini, tekniklerini ve kültürel önemini tanıtacak, yerel topluluk için seminerler ve etkinlikler ,atölye faaliyetleri yaparak işbirliği düzenleyeceksiniz. Sosyal medyada için içerik oluşturacaksınız ve web site geliştirmede yardımcı olacaksınız. Bunun yanında Oropos ofisisinde genel ofis görevlerinde, planlama, bütçeleme ve raporlama gibi proje yönetiminde faaliyet göstereceksiniz.

Proje Süresince Eğitim ve Karşılanacaklar

Katılımcılar; Türk gelenek ve göreneklerinizi ekibimizle ve yerel halkla paylaşacaksınız. Yunanca pratik yaparak diğer katılımcıların da Türkçe öğrenmesine yardımcı olacak olan dil değişim programlarına katılacaksınız .Oropos’ta ofise yakın diğer katılımcılar ile beraber kendilerine ait odalı bir daire de kalacaklar ve wi-fi, çamaşır yıkama ve mutfak aletleri gibi temel ihtiyaçlarda karşılanacaktır.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında; 

  • Geleneksel sanat formlarına aşına,
  • Farklı kültürlere meraklı , özgüvenli ve insan ilişkileri iyi olan gençler başvurabilir.

Proje Konumu: Yunanistan

Proje Tarihi: 30 Mayıs – 30 Temmuz

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

YUNANİSTAN’ DA 2 GÜNLÜK UZUN DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top