İtalya’da 8 Günlük Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği Projesi

Erasmus+ projeleri, ESC projeleri, gençlik çalışanlarının hareketliliği projeleri ve diğer yurt dışı programları gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu muazzam projeler ile gençlerin yurt dışına çıkma hayali artık hayal olmaktan çıkıyor. Gençlerin kendilerini geliştirdiği, sosyal çevresini büyüttüğü, çeşitli etkinliklere ve aktivitelere katıldığı, bilgi ve birikimler kazandığı harika bir proje ile sizlerleyiz. İtalya’da 8 gün sürecek olan gençlik çalışanlarının hareketliliği projesi siz gençlerle. Gelin detaylarını inceleyelim.

Proje Aktivite Açıklaması

Eğitim faaliyetleri ve kültürlerarası faaliyetler mevcut olacaktır. Yeni yeni kültürlerin keşfedildiği ve kültürel mirasın önemine vurgu yapılacağı muhteşem bir proje. Dolu dolu kültürel faaliyetlerin olduğu ve sosyalleşebileceğiniz aktivitelerin olacağı muazzam bir proje.

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Özellikler

Bu tarz etkinliklerde katılımcı profili projeden projeye değişebilmektedir. Katılımcı profilleri siz gençlerin projelere katılma olasılıklarınızı arttırabilir. Bu projede ise katılımcılarda aranan özellikler:

  • 18-30 yaş aralığında olan,
  • Motivasyonu yüksek olan,
  • Yenilikçi fikirleri olan ve fikirlerini paylaşmaktan çekinmeyen,
  • Yeterli seviyede İngilizce bilgisi olan gençler.

Projede Karşılanacaklar

Seyahat, konaklama ve yeme-içme gibi masraflar proje kapsamında karşılanmaktadır.

Konum: İtalya, Cenova

Proje Faaliyet Tarihleri: 19/06/2023-27/06/2023

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

İTALYA GENÇLİK DEĞİŞİMİ PROJESİ DETAYLI  BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2 thoughts on “İtalya’da 8 Günlük Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği Projesi”

  1. Merhaba, programda seyahat masraflarının hepsinin mi karşılandığı yoksa bir kısmı geri mi ödendiği hakkında ayrıntılı bir bilgi bulamadım. Facebook sayfalarında da bu uygulamada yaklaşık 500 euro gibi bir kurs ücreti olduğu yazıyordu. Bu konular hakkında bilgilendirebilir misiniz?

    1. Selamlar, sevgiler, saygılar.
      Biz bu tarz projeleri Infopack’te yazılanlara göre yaygınlaştırmak için yazıyoruz. Sorduğunuz soru ile ilgili bir bilgi bulamadık maalesef. Eğer detaylı bilgi almak istiyorsanız projenin sahibi olan derneğe mail yolu ile sorarak, mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top