İzlanda 52 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Herkese selam, ben Ceyda. İzlanda’da gerçekleşecek olan uzun dönem ESC projesi ile karşınızdayım. Detaylarına bir göz atalım.

Proje Açıklaması

İzlanda’da kurulan ABC Children’s Aid hayır kurumunun amacı, gelişmekte olan ülkelerdeki gençlerin eğitim almalarına yardımcı olmaktır. Katılımcılar bu kurumun fon toplama yollarından biri olan ikinci el mağazasında görev alacaklardır. Katılımcıların görevleri ise: mağazada yönetimde bulunmak ve müşterilerle ilgilenmek, satış yapmak için ürün almak, ürünleri sınıflandırmak, kullanılan ürünlerin yeniden kullanılması ve ürünlerin geri dönüşümü hakkında bilgi edinmektir.

Proje Kapsamında Verilecek Olan Eğitimler

ABC kurumu katılımcıların görevleriyle alakalı eğitim verecektir. AUS ICYE Iceland aracılığıyla verilecek olan varış eğitimi dışında yerel Ulusal Ajans ise dönem ortası eğitimi verecektir.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Hakkında

Katılımcılar, diğer ülkelerden katılan gönüllüler ile birlikte ortak bir evde yaşayacaklar. Herkesin kendi odası olacaktır. Mutfak, oturma odası ve banyo ortak kullanılacaktır. Konaklama katılımcıların ofise olan ulaşımının kolay olduğu Reykjavik’in merkezindedir. Ayrıca katılımcılara otobüs kartı verilecektir. Yemek yardımı AUS tarafından yapılacaktır.

Katılımcı Profili

Zamanını iyi yönetebilen, inisiyatif alabilen, geri dönüşümü önemseyen, motivasyonu yüksek, sosyal medya ile ilgili bilgi sahibi olan, ingilizce bilen gençler aranıyor.

Konum, Zaman ve Diğer Bilgiler

Konum: Kopavogur, İzlanda

Proje Faaliyet Tarihi: 01/09/2023 – 31/10/2024

Son Başvuru Tarihi: 17/03/2023

Başvuru İçin Tıklayınız

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top