Lübnan’da 53 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz artık hayal olarak kalmayacak ESC Gönüllülük Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Lübnan‘da 53 hafta sürecek olan ESC Uzun Dönem Projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

01/07/2023 – 01/07/2024 tarihleri arasında Lübnan/ Beyrut şehrinde 53 hafta sürecek olan Uzun Dönem ESC projesinin amacı; koruma kültürünün iyileşmesi, sistemin uygulanabilir hale gelmesi ve başka konularda koruma için kişilerin belirlemesi ve bunların yanında AHH- Lübnan departmanı ile ortaklaşa çalışarak, raporları gözden geçirip daha uygun hale uyarlayarak ve işe alımla ilgili görev ve performans yönetimine yardımcı olmaktır.

Proje Kapsamında Eğitim ve Karşılanacaklar

Proje kapsamında aylık gıda, ulaşım ve temel ihtiyaçlarınız (kişisel hijyen) karşılanacak. Bunun yanında seyahat masrafları, konaklama ,vize işlemleriniz, sağlık kontrolleriniz ve cep harçlığınız da karşılanacaktır. Katılan gönüllüler resmi tatiller dışında 2 günde izinli olacak. Gönüllü proje içinde kendi becerileri ve yetenekleri doğrultusunda kendini geliştirmek için eğitim de alabilecek.

Katılımcı Profili

ESC Projelerinde genellikle projeye göre katılımcı profili değişmektedir. İstenilen kriterlere uyup -uymadığınızı kontrol edebilirsiniz 18-30 yaş aralığında;

  • Sosyal Hizmet, İletişim, Hukuk alanın da bilgili,
  • İleri seviye de İngilizce bilen bunun yanında Arapça/Fransızca/İspanyolca dil bilgine sahip
  • Takım çalışmasına uyabilecek, yenilikçi, problemlere çözüm odaklı yaklaşabilecek gençler başvurabilir.

Proje Konumu: Lübnan/Beyrut

Faaliyet Tarihi: 01/07/2023 – 01/07/2024

Son Başvuru Tarihi:02/05/2023

LÜBNAN UZUN DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top