Birleşik Krallık’ta 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu Projesi

Kendini geliştirmek için eşi bulunmaz bir araç olan Erasmus+ eğitim kursları, gençlere ve gençlik çalışanlarına farklı alanda fırsatlar sunuyor. Bu yazıda bahsedeceğimiz proje iletişim becerilerini geliştirmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Baharın bitişi ve yazın sıcaklığının başlangıcıyla her birimizin kendimizi dışarı atmak için çırpındığı haziran başına denk gelen bu eğitim kursuyla kendini Birleşik Krallık’ın Gloucester şehrinin sokaklarında bulabilirsin.

Bir Proje İki Eğitim Kursu

Proje aslında ” The Mindful Youthworker” ve “The Empowered Speaker” adında iki farklı eğitim kursundan oluşuyor. Her iki eğitim kursu da katılımcıların liderlik vasfı kazanmasını ve bu beceriyi içinde bulundukları toplum için kullanmalarını hedef alıyor. Kurslar; monotonluktan sıyrılmak, daha keyifli bir deneyim sağlamak ve verimliliği arttırmak adına farklı eğitim metotları (atölye, müzakere, drama bazlı oyunlar vb.) kullanılarak yürütülecektir. Katılımcılar isterlerse tek bir eğitime başvurabilecekleri gibi ikisine birlikte de başvurabilirler. İki eğitim kursu ile ilgili de daha detaylı bilgiye yazının sonundaki linkten erişmeniz mümkün.

Konaklama – Yemek – Ulaşım

Erasmus+ bünyesinde gerçekleştirilecek bu projede konaklama ve beslenme masraflarınız karşılanacaktır. Ulaşım için ise Türkiye’den gelecek olan katılımcılara 360€ destek sağlanacaktır.

Katılımcı Profili

Toplamda 33 katılımcı aranan bu proje başvurmak için genç veya gençlik çalışanı olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra proje boyunca iletişim dili İngilizce olacağından dile hakim olmanız da önemli.

Lokasyon: Gloucester – Birleşik Krallık

Proje Tarihi: 6  – 15 Haziran 2023

Son Başvuru Tarihi: 10 Mayıs 2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top