Polonya’da 22 Haftalık Uzun Dönem Erasmus+ ESC Projesi

Polonya’nın Krakow Kentinde 22 Haftalık Uzun Dönem Erasmus+ ESC Projesi

Proje Konusu Hakkında

Gönüllüler, Europe4Youth Merkez ofisi ve Gençlik merkezlerinnde organizasyon ve etkinlik hazırlama aşamasında destek olacak. Ofiste 6 gönüllüden oluşan bir ekip olarak çalışmayı ve Europe4Youth tarafından desteklenen gençlik merkezlerimizdeki günlük faaliyetlerle ilgilenmeyi içeren günlük bir rutinle gönüllüler,  Gençlik çalışması dünyasıyla ilgili faaliyetler, aktiviteler ve etkinlikler düzenleyecek, yönetecek ve deneyimleyeceklerdir. Bu etkinlikler, gönüllülerin ilgi ve tutkularına göre farklı nitelikte olacak ve ihtiyaçlara göre düzenlenecektir. Dil derslerinden sanat etkinliklerine, masa oyunlarından spora kadar Gençlik bilgisi ile ilgili eğitim kısmı orada olduğu sürece, gönüllüler kendilerini istedikleri gibi ifade edebileceklerdir. Gönüllüler ayrıca kuruluşun diğer faaliyetlerine katılabilecek ve 360°’de Gençlik çalışanları olarak büyüyebilecekler.

Konaklama, Ulaşım ve Yeme – İçme Hakkında

Katılımcıların tüm masrafları proje kapsamında karşılanacaktır. Gönüllüler kendilerine tahsis edilen dairede kalacaklar, dairenin kirasını proje karşılayacaktır. Ayrıca gönüllüye aylık 232 Euro cep harçlığı da verilecek.

Katılımcı Profili

  1.  Motive ve proaktif, gençlik çalışması dünyasını deneyimlemeye hazır ve atölye çalışmaları ve etkinlikler düzenlemek ve yönetmekle ilgilenen,
  2.  Akıcı İngilizce konuşabilen ve grup içinde çalışabilen,
  3. Koordinatör, Gençlik merkezlerindeki günlük işlerde yardımcı olacaktır, ancak katılımcının çalışmalarını organize etmek ve fikir ve faaliyetler üretmek için yeterince motive olması gerekir,
  4. Çalışma saatleri söz konusu olduğunda esnek olunmalıdır, fazladan çalışılan herhangi bir gün veya saat, dinlenmek veya Polonya’yı gezmek için bir fırsat olarak geri verilecektir.
  5.  Proaktif olmak başarılı bir deneyimin anahtarıdır!

Proje Yeri:  Krakow, Polonya

Proje Faaliyet Tarihi: 01/02/2023 – 31/08/2023

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

Başvuru İçin Tıklayınız

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top