Polonya’da 3 Aylık Erasmus+ ESC Projesi

Avrupa Birliği’nin düzenlediği ESC projeleri gençler tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Bu projelerin amacı gönüllü gençlerin çeşitli aktivitelerde bulunup hem kendilerini geliştirme fırsatı edinmelerini sağlamak hem de projeler doğrultusunda yürütülen çalışmalarda yer almalarını teşvik etmektir. Bu projelerden birine şimdi sizlerle beraber göz atacağız. 

Proje Açıklaması 

Katılımcıların Polonya’nın gerek başkentini gerek de doğasını görme ve gezme fırsatını edineceği bu projede, farklılıkların kabulü ve bu farklılıklara saygı amaçlı çalışmalar yürütülecek. Organizasyon katılımcılara heyecan verici, esnek ve profesyonel bir çalışma alanı sağlayacak. Herkesin ihtiyacına göre çalışmalar yapılacağından kişisel ve profesyonel gelişim süreci olacak. Bu projenin bir diğer önemli yönü ise katılımcılara diğer katılımcılar ile profesyonel bir çalışma etiği kazandırmayı hedeflemesi. Ayrıca proje boyunca katılımcılara Lehçe dersleri de verilecek. 

Katılımcı Profili

Katılımcılardan daha önceden deneyimli olmaları beklenen bu projede iyi bir iletişim becerisi ve sosyal beceriye sahip olmanız; gönüllülük, aktif vatandaşlık ve kültürlerarası öğrenme gibi konularda basit düzeyde bilgi sahibi olmanız; Polonya’da kalmak ve Lehçe öğrenmek için hevesli olmanız ve iyi bir seviyede İngilizce bilmeniz gerekiyor. 

Konaklama, Yemek ve Ulaşım

Bu projede bir gönüllü olarak Krakow’da diğer katılımcılar ile ortak konaklama yapacaksınız ve proje kapsamında yemek ödemesi ve cep harçlığı da alacaksınız. 

Proje Tarihleri: 15.08.2023 – 15.11.2023

Projenin Konumu: Krakow, Polonya

Son Başvuru Tarihi: 14.08.2023

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top