Romanya’da 9 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Selamlar, ben Kovan Youth ekibinden Mevlüde. Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz varsa artık hayal olarak kalmayacak ESC Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Romanya’ da 9 Hafta sürecek Uzun Dönem ESC projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

01/07/2023 – 30/08/2023 tarihleri arasında Romanya/ Resita‘da gerçekleşecek olan Uzun Dönem ESC Projesi gönüllüleri bellibaşlı faaliyetlerde görevlendirmeyi amaçlar bunlar; temizlik ve çevre koruma kampanyalarını düzünlenmesi, anakollarında çocukların ilgisini çekecek şekilde duvarların boyanması, AB’ de faaliyetler,gönüllülük ve hareketlilik konularının tanıtımı, düzenlenen festivallere, konserlere ve kültürel organizasyonlara katılımdır. Proje de 5 kişilik medya ekibi de bulunmaktadır bunlar ise; sosyal medya etkinlikleri, video, afiş vb. tanıtım metaryallerinin oluşturulması.

Proje Süresince Karşılanacaklar

Katılımcılar; ortak alanlı, çok odalı apartman dairesinde veya okul yurtlarında konaklayacak, gıda masrafı karşılanacak ve proje de sizlere ulaşım kart imkanı sağlanacaktır. Seyahat masrafları da geri ödenecek ve cep harçlığı da verilecektir.

Katılımcı Profili

ESC Projelerinde genellikle projeye göre katılımcı profili değişmektedir. İstenilen kriterlere uyup -uymadığınızı kontrol edebilirsiniz. 18 – 30 yaş aralığında;

  • Temel İngilizce seviyesine sahip,
  • Duvar boyama, sokak sanatları konusunda tecrübeli,
  • Özgüvenli, açık görüşlü, inisiyatif alabilecek ve insanlarla iletişimi iyi olan gençler başvurabilir.

Proje Konumu: Romanya/Resita

Proje Tarihi: 01/07/2023 – 30/08/2023

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

ROMANYA UZUN DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top