Polonya’da Uzun 31 Haftalık Dönem ESC Projesi

Herkese merhabalar, Polonya’da yapılacak olan ve toplamda 31 hafta sürecek bir uzun dönem ESC projesinin detaylarına bakacağız. 

Aktivitenin İçeriği

Gönüllüler; yerel kültür evi olan GOK Miedźna‘da ki faaliyetlere katılacaklar. Burada beceri ve önerilerine bağlı olarak yerel halk için faaliyetlerde yer alacaklar, özel ve kültürel etkinlikler için fikirlerin düzenlenmesi veya yazılmasında rol oynayacaklar ve ofis işlerinde(belgelerin dijitalleştirilmesi, proje yönetimi ve dokümantasyon, fotoğraf, film, müzik videoları vb.) yardımcı olacaklar. 

Aktivite Sırasındaki Eğitimler

  • Polonya Ulusal Ajansı tarafından düzenlenecek olan varış eğitimi
  • PR ve tanıtım yöntemleri eğitimi
  • Video hazırlama eğitimi
  • Instagram ve Facebook yönetimi eğitimi
  • Atölye hazırlama eğitimi
  • İş danışmanlığı atölyeleri eğitimi

Hedef Kitle

18-30 yaş aralığındaki gönüllülerimizde aranan özellikler; projenin içeriğine ilgili olmaları, deneyim için gerçek motivasyona sahip olmaları, bağımsızlık ve bağımsız karar alma yeteneği, inisiyatif ve yaratıcılık, kişilerarası iletişim becerileri, çocuk, genç ve yaşlılarla çalışma isteği ve küçük bir kasabada çalışmaya hevesli olmalarıdır. 

Konaklama, yemek ve ulaşım

Gönüllüler Wola kasabasında ortak bir dairede kendilerine ait bir odada konaklayacaklar. Bu daireler 3 oda, mutfak ve banyodan oluşuyor. Ayrıca gönüllülerin yemek masrafları karşılanacak ve aylık cep harçlığı alacaklar. Yine aynı şekilde ulaşım masrafları da karşılanacak. Bunlara ek olarak gönüllüler yerel mentor ve proje koordinatölerinin yardımıyla birlikte Polonya dil kursuna katılma imkanına sahipler. 

📍Projenin Konumu: Wola, Polonya

📅Proje Tarihi: 15.04.2023 – 15.11.2023

⏰Son Başvuru Tarihi: 05.03.2023

Proje hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top