Macaristan, 8 Aylık ESC Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı

Selam dostlar, bugünkü projemiz Macaristan’ın Szeged şehrinde bir gönüllülük projesi. Süre aralığı ise Nisan 2023- Aralık 2023. 8 ay sürecek bu uzun proje güzel sanatlar içinde müziğin yaşlı ve çocuklar üzerindeki mutluluk verici etkisini araştırmak üzerine. Organizasyon misyonu için ”Gönüllülerin müzik ve sanatıyla çocuklara, yaşlılara ve engellilere mutluluk getirmek için bir kadın gönüllü arıyoruz. 18-30 yaş arası, hobisi müzik ve sanat olan, bilgi birikimi ile hedef kitlenin hayatını mutlu etmek isteyen gençlerin başvurularını bekliyoruz.” ifadesini kullanmış ve ”Kadın Katılımcı” konusuna dikkat çekmiş.

Proje Etkinlik Açıklaması

  • Gönüllülerin müzik ve sanatıyla çocuklara, yaşlılara ve engellilere mutluluk getirmesi
  • 18-30 yaş arasındaki Kadın katılımcıların  izleyicilerle örgün veya yaygın eğitim bağlamlarında farkındalık faaliyetlerine liderlik etmek.

Proje Kapsamında Aranan Özellikler

18-30 yaşında, Farklı kültürlere, çocuklara ve yaşlılara karşı saygılı ve hoşgörülü olan, En az bir enstrüman çalabilecek ve şarkı söyleyebilecek, kadın katılımcılar bu projeye başvurabilir.

Projeye Dahil Olanlar

Gönüllüler her ay cep harçlığı ve yiyecek ve geçim için aylık ödenek alacak. Size aylık toplu taşıma bileti verilecek ve bisiklet de kullanabilirsiniz. Seyahat masrafları, European Solidarity Corps tarafından tanımlanan bir limit kapsamında karşılanır. Projeye  başvuranlar ücretsiz sağlık sigortası alacaklardır.

Proje Hakkında Tarih, Konum ve Diğer Bilgiler

Konum: Macaristan Szeged

Tarih: Nisan 2023 ve Aralık 2023

Başvuru için son gün: 9 Mart 2023  23.00

Başvuru için tıklayınız

Proje hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top