Portekiz’de 36 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Muazzam ve harika bir proje ile tekrardan sizlerleyiz. Portekiz’de 36 hafta sürecek olan uzun dönem ESC projesi. Gençlerin yine çeşitli etkinliklerle eğleneceği, etkinliklerle birlikte çeşitli eğitimlerin olacağı ve bilgiler edinecekleri harika bir uzun dönem projesi. Çeşitli atölye çalışmaların olacağı, takım çalışması, etkili iletişim ve zaman yönetimi gibi beceri ve yetenekler edinecekleri güzel bir proje. Ayrıca kültürel çeşitlilik, kültürlerarası öğrenme, kültürlerarası bir ortamda yaşama, sağlıklı yaşam tarzları, sosyal içerikler de olacak. Portekiz dil kursu eğitimi alabilir ve ”Youthpass” sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Proje Etkinlik Açıklaması

  • Katılımcılar, çocuklar ve gençler için oyunlar, atölye çalışmaları, animasyonlar, sunumlar ve etkinlikler düzenleyecekler.
  • Kendi projelerini yazma, organize etme ve süreç boyunca özel ders alma fırsatları edinecekler.
  • Koordinatörlere asistanlık yapma. Bu sayede sosyal medya için içerik hazırlama, fotoğraf çekme, grafik hazırlama gibi çeşitli etkinliklerde deneyim kazanabilirler.

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Özellikler

18- 30 yaş aralığında olan, çocuklarla/gençlerle vakit geçirmeye istekli, yenilikçi fikirlere sahip, inisiyatif sahibi, sosyal, sorumluluk sahibi ve motivasyonu yüksek olan gençler.

Projeye Dahil Olanlar

Seyahat, konaklama, yeme-içme gibi masraflar karşılanmaktadır. Ayrıca yemek ve cep harçlığı günlük 10 Euro’dur. Seyahat masrafları, bilet, biniş kartı vb. teslimatı ile ESC tarafından karşılanan sınıra kadar geri ödenecektir.

Proje Hakkında Konum, Tarih Ve Diğer Bilgiler

Konum: Viseu, Portekiz

Tarih: 01/03/2023 – 31/12/2023

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

PROJE HAKKINDA DAHA ÇOK BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top