Romanya’da 6 Aylık Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Romanya Craiova şehrinde gerçekleşecek uzun dönem gönüllülük projesine 1(bir) adet katılımcı aranmaktadır. Proje tarihleri Haziran 2023- Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Çeşitli etkinliklere katılabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bu muazzam proje siz gençlerle. Gelin detaylarını inceleyelim.

Açıklama ve Detaylı Bilgi

Sosyal, kültürel ve öğrenme faaliyetleri yoluyla toplumun ve çevrenin sosyal sorumlu gelişimini desteklemeyi ve teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Projelerimiz aracılığıyla, topluluğumuzdaki gençlere sahip olacakları her türlü sosyal girişimde destek sağlamayı amaçlayarak, gençlik çalışmasına ilişkin iyi uygulamaları geliştirmeyi ve dünyanın dört bir yanındaki diğer derneklerle paylaşmayı amaçlıyoruz.

Romanya, Craiova Uzun Dönem ESC Projesi

Olumsuz çevre değişiklikleri ile, bunların tümü yaygın eğitimi eğitimde merkezi bir kilit nokta olarak kullanarak gençlerin toplum gerçekliğini anlamalarını sağlamak ve toplumda değişim unsuru olabilmeleri için araçlarla güçlendirmek amacıyla panayır, konser, söyleşi vb. toplumsal etkinlikler düzenlemektedir.

Katılımcılardan Beklenenler

Topluluğumuzun yararına kullanacağınız güçlü becerilerinize dayalı olarak, birlikte karar verdiğimiz şeyi uygulamak için çerçeve, araçlar ve araçlar sunacağız. Bunun için şunları yapacaksınız: Proje koordinatörü ve akıl hocası ile birlikte size daha uygun olan faaliyetleri seçmelisiniz. Faaliyetlerinizi, bizim rehberliğimiz altında, günlük işlerinizin arkasındaki yaratıcı beyin olarak kalırken geliştirmelisiniz. Ayrıca 18-30 yaş sınırı vardır. Bunun yanında katılımcıların daha önce uzun dönem ESC Gönüllülük Projelerinden herhangi birine katılmamış olması gerekmektedir. Bunun yanında orta düzey İngilizce okuma yazma becerisi aranan şartlar arasındadır. Motivasyon mektubu ve İngilizce Europass CV de gerekmektedir.

Konum: Romanya, Craiova

Proje Faaliyet Tarihi: Haziran 2023-Kasım 2023

Son Başvuru Tarihi: 03 Mayıs 2023- 23.00

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top