Bulgaristan 2 Aylık Yaz Dönemi ESC Gönüllülük Projesi

Avrupa Birliği gençlerin yurt dışına çıkabilmesi için bir çok fırsat sunar. ESC Gönüllülük Projeleri ise bu fırsatlardan biridir. Sizde bir ESC Projesine katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz! Bugün ise size Bulgaristan’da 2 ay sürecek olan bir ESC Projesinden bahsedeceğim. Bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bu projenin detaylarını inceleyelim.

Proje Açıklaması

Bu projede asıl amaç katılımcıların gittiği bölgenin iyileştirilmesidir. Bir yazlık evinin yeniden inşa edilerek eğitim merkezine dönüştürülmesi gönüllülerin görevlerindendir. Gönüllüler ekipte aktif bir şekilde görev almalı, bu yazlık evin yeniden inşası sırasında yeteneklerini geliştirmeli ve proje süresi boyunca fikirlerini paylaşmaktan çekinmemelidir.

Katılımcı Profili

Avrupa Birliğinin düzenlediği ESC Projelerinde katılımcı profili projeden projeye göre değişmektedir. Başvurmak istediğiniz projede katılımcılarda aranan özellikleri karşıladığınızdan emin olmalısınız. Bu projede ise katılımcılarda aranan özellikler:

  • 18-30 yaş arasında
  • Motivasyonu yüksek
  • İnisiyatif alabilen
  • Yaratıcı
  • Uygulamalı aktiviteler konusunda istekli
  • Tasarım becerileri konusunda bilgi sahibi olması mükemmel bir avantajdır!

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Hakkında

Katılımcının konaklama, yeme-içme, ulaşım ve sigorta masrafları karşılanacaktır. Katılımcılar geniş bir çevre, hamak, şömine gibi imkanları olan nehrin kenarındaki bir evde kalacaklardır. Katılımcılara cep harçlığı verilecektir.

Konum, Zaman ve Diğer Bilgiler

Konum: Djurovo, Bulgaristan

Proje Faaliyet Tarihi: 05/06/2023 – 02/08/2023

Son Başvuru Tarihi: Başvurular Açık

BULGARİSTAN 2 AYLIK YAZ DÖNEMİ ESC GÖNÜLLÜLÜK PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top