Romanya’da 8 Günlük “Youth In Mountains” Erasmus+ Projesi

Çeşitli eğitimler alarak eğlenceli vakitler geçireceğiniz, sizlere bilgi ve birikimler sağlayacak ‘Youth In Mountains’ adı altında Erasmus+ Projesi  ile sizlerleyim. Romanya‘ da güzel vakitler geçireceğiniz projenin gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

10-19 Eylül 2023 tarihleri arasında Romanya’ da 8 gün sürecek olan ‘Youth In Mountains’ adlı Erasmus+ projesi dağ faaliyetlerinin azalmasına istinaden gençlere; dağ faaliyetlerine katılmalarını-keşfedebilmelerini ve gençlerin yerleşik yaşamı teşvik etmeyi amaçlar. Bu proje gençlere yürüyüş, güvenlik, harita bilgisi, insan iletişimleri ve sosyal yeteneklerini geliştirerek bilgi sahibi olmalarını ve gelişmelerini sağlayacaktır.

Proje Hedefleri

1) Romanya, Kıbrıs, Polonya, Türkiye ve Kuzey Makedonya’ dan 15-22 yaş aralığında 35 genç ve 18 yaş üst 5 liderin dağ aktivitelerine katılımı ve teşvik edilmesi.
2) Romanya, Kıbrıs, Polonya, Türkiye ve Kuzey Makedonya’ dan 15 – 22 yaş aralığındaki 35 genç ve 18 yaş üstü 5 liderin dağ aktivitelerine katılma oranının arttırılması.

Katılımcı Profili

18-22 yaş aralığında;

  • Grup arkadaşları ile geçinebilecek,
  • Özgüvenli, kendine güvenen, motivasyonu yüksek gençler başvurabilir.
    (18 yaş altı olan katılımcılar için noter imzalı muvafakatname gerekmektedir. Proje boyunca tüm masraflar Erasmus+ programı kapsamında karşılanacaktır. Seyahat bütçesi 275 Euro’dur.)

Proje Konumu: Romanya

Proje Tarihi: 10-19 Eylül

Son Başvuru Tarihi: 23 Mayıs

ROMANYA’DA 8 GÜNLÜK ERASMUS+ PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top