Romanya’da 9 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Erasmus+ Gençlik Değişimi projeleri, gençlere kültürel çeşitlilik, kişisel gelişim ve uluslararası işbirliği fırsatları sunan önemli bir programdır. Bu projeler, gençleri farklı ülkelerden gelen yaşıtlarıyla buluşturarak, yeni beceriler edinmelerini, kültürleri anlamalarını ve paylaşmalarını sağlamaktadır. Gençlik Değişimi projeleri, gençlere sosyal yeteneklerini geliştirme, liderlik becerilerini güçlendirme ve küresel bir perspektif kazanma fırsatı sunarak, onları küresel vatandaşlar olarak yetiştirmektedir. Biz de bu fırsatlardan birine hep beraber göz atacağız.

Proje Açıklaması

Romanya’nın Yaş kentinde yapılacak olan bu projede, dağ etkinliklerinin gitgide azalması merkezde olacak ve bu sorunu çözmek üzerine etkinlikler ve çalışmalar yapılacak. Bununla birlikte, bu proje ile gençler, bu geleneği sürdürerek kendi başlarına dağları keşfetmelerine yardımcı olacak yeni beceriler geliştirebilecekler. Yürüyüş, ekipman kullanımı, güvenlik, harita okuma ve iletişim becerileri edinebilecekler. Ayrıca, uluslararası deneyimler sayesinde sosyal yeteneklerini geliştirip takım çalışmasını öğrenebilecekler. Bu özellikler hem günlük hayatta hem de Avrupa Birliği organizasyonları için çok önemli. 

Katılımcı Profili

Bu proje 18-22 yaş arasındaki katılımcıların katılabileceği bir proje olsa da 18 yaşından küçükler de noter imzalı bir muvafakatname ile projeye katılabilecekler. 

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Düzenlemeleri

Seyahat bütçesinin 275€ olarak belirlendiği bu projede katılımcıların tüm yeme-içme, konaklama ve ulaşım masrafları karşılanıyor. 

Projenin Konumu: Yaş, Romanya

Proje Tarihleri: 10.09.2023 – 19.09.2023

Son Başvuru Tarihi: 23.05.2023

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top