Sırbistan’da 2 Günlük Eğitim Kursu Projesi

Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir Eğitim Kursu projesi ile sizlerleyim. Gelin Sırbistan’ da 2 gün sürecek olan eğitim kursu projesinin detaylarına bakalım.

Eğitim Kursu Hakkında

29-30 Haziran tarihleri arasında Sırbistan/ Belgrad’ da 2 gün sürecek olan bu eğitim kursu gençlerin ruh sağlığı konularında bilgilendirmeyi, gençlik çalışanlarının gençlerin karşı karşıya kaldığı ruhsal sorunlarını daha iyi anlayarak sorunlarını çözebilecekleri konusunda desteklemelerini ve iletişimlerini kuvvetlendirecek araç- gereçler konusunda fikir sahibi olmalarını amaçlar.

Kurs Süresince Eğitim Ve Karşılanacaklar

Eğitim, gençlerle ve gençlik çalışanlarıyla tecrübeli ve deneyimi olan ruh sağlığı uzmanları tarafından kolay hale getirilecek. Katılımcılar, uzmanlık alanlarından faydalanarak destekleyici ve el birliği ile meslektaşlarıyla sürekli görüşerek etkinliklere katılabilecek. Proje de konaklama, gıda gibi masraflar karşılanacaktır.

Katılımcı Profili

Temel düzeyde sağlanacak bir eğitimdir, ruh sağlığı konusunda ileri seviye de bilgiye sahipseniz bu eğitim kursu size uygun değildir. 18-30 yaş aralığındaki;

  • Gençlerle iyi anlaşarak onlarla çalışabilen,
  • Gençleri yargılamadan dinleyerek ruh sağlığı zorluklarına karşı onları desteklemek için pratik araçlar konusunda bilgi sahibi olan kişiler başvurabilir.

Proje Konumu: Sırbistan/ Belgrad

Proje Tarihi: 29-30 Haziran

Son Başvuru Tarihi: 21.05.2023

SIRBİSTAN EĞİTİM KURSUNA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top