Bulgaristan’da 9 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz artık hayal olarak kalmayacak ESC Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Bulgaristan’da 9 hafta sürecek olan ESC projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

01.07.2023 – 28.08.2023 tarihleri arasında Bulgaristan/ Sofya‘ da 9 hafta sürecek olan ESC projesinde katılımcılar ESC ve Erasmus+ konularında kampanya hazırlayacak, Web site ve sosyal medya üzerinden metin yazma, fotoğraf ve video düzenlemeleri üzerinde çalışmalar gerçekleştirerek istidam, girişimcilik, yaratıcılık ve kültür konularında bilgi sahibi olacak.

Proje Süresinde Karşılanacaklar

Gönüllüler; ortak bir dairede diğer gönüllü katılımcılarla beraber kalacak. Daire eşyalı olup, mutfak ve banyo alanlarına sahiptir. Her gönüllü için cep harçlığı olarak 236 Euro verilecek. Seyahat ve konaklama karşılanmaktadır. Gönüllüler vizeye ihtiyaç duymaktadır.

Katılımcı Profili

ESC Projelerinde genellikle projeye göre katılımcı profili değişmektedir. İstenilen kriterlere uyup – uymadığınızı kontrol edebilirsiniz 18-30 yaş aralığında;

  • Sorunlar karşısında sakın kalıp, çözüm üretebilen,
  • Derin düşünebilen ve rahatlıkla eleştireceği konulardan bahsedebilen açık fikirli,
  • Yaracı fikirlere sahip, motivasyonlu gençler başvurabilir. Bu proje için 2 erkek gönüllüye de ihtiyaç vardır.

Proje Konumu: Bulgaristan/Sofya

Proje Tarihi: 01.07.2023 – 28.08.2023

Son Başvuru Tarihi: 05.05.2023

BULGARİSTAN UZUN DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top