Slovenya 26 Haftalık ESC Projesi

Söz konusu proje; Farklı yaş ve görüşteki gençlerin çeşitli faaliyetler yaratma ve geliştirme şansı bulduğu, aynı zamanda yerel düzeyde önleyici faaliyetlere, yaygın eğitime ve gençlik eğitimine katılım imkânı sunan bir odak noktasını temsil etmektedir. Gençlik çalışmalarına ilgi duyan ve zaman zaman yerel anaokulları, ilkokullar ve ortaokullarla birlikte çalışacak ve onlarla çeşitli faaliyetler yürütecek bir kişi projenin ilk tercihleri arasında olacaktır. Proje Mayıs 2023’ten Ekim 2023’e kadar 6 aylık bir süre zarfında 2 gönüllüye ihtiyaç duyduğunu belirtiyor.

Konaklama, Yemek ve Seyahat İhtiyaçlarının Karşılanması

Katılımcılar temel ihtiyaçlarının karşılanacağı bir dairede kalacaklar. Ormož Gençlik Merkezi’ne en fazla 10 dakikalık yürüme mesafesinde, sakin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Ayrıca katılımcılara dil desteği, sosyal ve kültürel destek, mentorluk, seyahat masrafları, cep harçlığı, yemek için para ve sigorta desteği verilecektir. Bunlara ek olarak katılımcıların ayda 2 gün izin hakkı olacaktır.

Katılımcı Profili

Katılımcı 18 ile 30 yaşları arasında olan, gençlik çalışmalarına ilgi duyan ve zaman zaman yerel anaokulları, ilk ve ortaokullarla çalışabilen ve onlarla çeşitli faaliyetler yürütebilecek bir kişi olmalıdır.

Proje Yeri: Ormož, Slovenya
Proje Faaliyet Tarihi: 01/05/2023 – 30/11/2023
Son Başvuru Tarihi: 31/03/2023

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top