Türkiye Ulusal Ajansı ile Türk Hava Yolları Arasında İmzalanan Protokol Belli Oldu!

Bildiğiniz üzere yakın zamanda Türkiye Ulusal Ajansı ile Türk Hava Yolları arasında bir protokol imzalanmıştı. Bu protokol sayesinde Erasmus+ programı ve Avrupa Dayanışma programı hibeleri ile yurt dışına gidecek olanlar için %15 indirim ve toplamda 40KGBagaj hakkı verilecekti. Bu protokol hakkında detaylı açıklama yapıldı!

Türk Hava Yollarıyla %15 İndirim ve Toplam 40kg Bagaj Hakkı ile Uçuyor!

Kampanya, yurt dışına çıkış ve yurt dışından dönüş için kullanılacak iç aktarma uçuşları dâhil olmak üzere tüm biletleri kapsamaktadır. Çift yönlü ve tek yönlü bilet alımlarını içeren kampanyada, tek yönlü bilet alımlarınızda Türkiye’den yurt dışına gittiğiniz havalimanı ile yurt dışından Türkiye’ye döndüğünüz havalimanı birbirinden farklı olduğu durumlarda da aynı şekilde indirimler geçerlidir. Ayrıca, bu işbirliği çerçevesinde tüm uçuşlarınızda geçerli olmak üzere toplamda 40kg bagaj hakkı da elde edebilirsiniz.

İndirimli bilet alımı için sırasıyla şu adımlar takip edilmelidir

  1. Kurumsal Giriş: Yararlanıcılarımızın kampanyadan faydalanabilmeleri için öncelikle programın yürütücüsü olan kurum/kuruluş tarafından https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr adresi üzerinden hareketliliklere katılacak kişilere ait Ad, Soyad, TC Kimlik Numarası ve Katılacakları Projeye İlişkin Bilgilerinin kurumsal giriş yapılarak sisteme kaydedilmesi gerekmektedir. (Örneğin; yükseköğretim alanındaki hareketliliklerde üniversitelerimizin Erasmus Ofisleri bu işlemden sorumludurlar)
  2. Bireysel Giriş: Bu kayıt yapıldıktan sonra ise bireysel olarak her bir yararlanıcımızın daha önce almış oldukları ve geçerli olan Miles&Smiles üyelik numaralarını yapmaları gerekmektedir. Bu aşamadan sonra, sistem tarafından her bir yararlanıcıya özel olacak şekilde THY promocode (indirim kodu) üretilecek ve kampanyadan faydalanmak için bu kod kullanılacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top