Lüksemburg’da 8 Günlük Eğitim Kursu Projesi

Güzel bir proje ile sizlerleyiz.  Gençlerin istihdam ve girişimcilik konularına ilgili olmaları bu proje daha ilginç ve cazibeli. Gençlerin girişimcilik hakkında konuları ve yeteneklerini ortaya çıkarmaları. fikir sunmaları ve bu konular hakkında eğitim alıp kendilerini geliştirecek bir proje.

 Proje Etkinlik Açıklaması

  • Gençlerin girişimcilik hakkında becerilerinin ve yeteneklerinin teşvik edilmesi.
  • Gençlerle güvencesiz işlerde çalışan, iş durumlarını değiştirmek ve geliştirmek isteyen ve girişimcilik yetkinliklerini geliştirmeleri.
  • Proje, gençlerin toplumdan dışlanmalarını  memnuniyetsizliklerini (özellikle eğitim ve öğretim sistemlerine, stajlara veya işe odaklanarak) teşvik eden inisiyatif ve katılım eksikliği sorununu çözülmesi.

Katılımcılarda Aranan Özellikler

18-30 yaş aralığında olan, her türlü fikirlere açık olan ve fikirlerini özgüvenli bir şekilde aktaran saygılı, hoşgörülü temel İngilizce bilgisine sahip olan gençler.

Proje Dahilinde Olanlar

Seyahat masrafları, Konaklama, Yeme-İçme proje dahilinde kapsamaktadır.

Proje Hakkında Konum, Tarih ve Diğer Bilgiler

Konum: Lüksemburg, Weicherdange

Tarih: 16/05/2023 – 24/05/2023

Son Başvuru Tarihi: 15/02/2023

Proje Hakkımda Daha Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

2 thoughts on “Lüksemburg’da 8 Günlük Eğitim Kursu Projesi”

  1. Deniz baran çiçek

    Merhabalar ismim deniz 21 yaşındayım kafkas üniversitesi sosyal hizmet bölümünde eğitim görüyorum öğrenciyim yeni yerler görmeyi seviyorum bu tür projelerin bir çoğuna başvurdum umarım olumlu sonuçlanır

  2. Franck Dissamoussa

    I am Franck Dissamoussa I am 24 years old student in political science in English at Hitit university in Çorum in Turkey, I thought for days and days about a perfect message to write it here I already had a text all laid with expressions search on the net but then I said to myself that messages like this you receive tons of them and so I come to tell you that my greatest motivation is to fill my mother’s freezer and put my little brothers to the shelter from need and I intend to achieve this through school by excelling and being the best in everything I do, my greatest qualities are dynamism, sociability, my language is French, I have basics in Turkish, I also speak English fluently, I worked as an English teacher in a private school I also like to play sports, thanks to sport I traveled to Italy, and Morocco to be part of the workforce of your project will be of great use to me and will allow me to make new knowledge in the world that will be useful to me in the professional world after this is how I close my cover letter.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top