WizzAir hava yolu şirketinden Türkiye uçuşları başlıyor. Öncelikle ”WizzAir nedir?”  bundan bahsedelim. WizzAir Macaristan merkezli düşük bütçeli bir hava yolu şirketidir. WizzAir Macaristan’ın en büyük hava filosuna sahiptir. Şirket Macaristan/Budapeşte merkezlidir. Ayrıca WizzAir Avrupa, İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde birçok şehre hizmet vermektedir.

 

Uçuşlar Hakkında Bilgiler

  • Budapeşte’den İstanbul’a her gün uçuşlar artık WizzAir ile mümkün olacak. 31 Mart 2023 tarihinden itibaren Budapeşte – İstanbul uçuşları her gün bu şirket ile mümkün olacak.
  • Peki ya Antalya? Turistlerin cazibe merkezi Antalya’ya uçuşlar olmayacak mı sandınız? Antalya’ya da haftada üç kez uçuşlar WizzAir ile olacak. 24 Mayıs 2023 tarihinden itibaren haftada üç kez uçuşlar olacak.
  • Sadece Budapeşte değil! Budapeşte’den sonra gelen Macaristan’ın en büyük ikinci şehri olan Debrecen‘den uçuş imkanı. Deprecen – Antalya arası uçuşlarda mümkün halde. 10 Haziran 2023 tarihinden itibaren haftada iki kez Debrecen – Antalya arası uçuşlar WizzAir ile olacak.

WizzAir ile Budapeşte ve Debrecen seyahat imkanları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir