WizzAir’den Türkiye Uçuşları Başlıyor! Ucuza Uçak Bileti!

WizzAir hava yolu şirketinden Türkiye uçuşları başlıyor. Öncelikle ”WizzAir nedir?”  bundan bahsedelim. WizzAir Macaristan merkezli düşük bütçeli bir hava yolu şirketidir. WizzAir Macaristan’ın en büyük hava filosuna sahiptir. Şirket Macaristan/Budapeşte merkezlidir. Ayrıca WizzAir Avrupa, İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde birçok şehre hizmet vermektedir.

 

Uçuşlar Hakkında Bilgiler

  • Budapeşte’den İstanbul’a her gün uçuşlar artık WizzAir ile mümkün olacak. 31 Mart 2023 tarihinden itibaren Budapeşte – İstanbul uçuşları her gün bu şirket ile mümkün olacak.
  • Peki ya Antalya? Turistlerin cazibe merkezi Antalya’ya uçuşlar olmayacak mı sandınız? Antalya’ya da haftada üç kez uçuşlar WizzAir ile olacak. 24 Mayıs 2023 tarihinden itibaren haftada üç kez uçuşlar olacak.
  • Sadece Budapeşte değil! Budapeşte’den sonra gelen Macaristan’ın en büyük ikinci şehri olan Debrecen‘den uçuş imkanı. Deprecen – Antalya arası uçuşlarda mümkün halde. 10 Haziran 2023 tarihinden itibaren haftada iki kez Debrecen – Antalya arası uçuşlar WizzAir ile olacak.

WizzAir ile Budapeşte ve Debrecen seyahat imkanları.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top