Yunanistan 10 Günlük Eğitim Kursu Projesi

Yurt dışı hayali kuruyorsanız Eğitim Kursları tam size göre! Avrupa Birliği gençlere Erasmus+ programları ile ücretsiz bir şekilde yurt dışına çıkma fırsatları sunar. Erasmus+ programlarının alt dallarından biri olan Eğitim Kursu projesi ise bu fırsatlardan biridir. Bugün ise size Yunanistan‘ın Lefkada Adası‘nda 10 gün sürecek olan bir Eğitim Kursu projesinden bahsedeceğim. Bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bu projenin detaylarını inceleyelim.

Proje Açıklaması

“Yaygın Eğitimde Daha İyi Değerlendirme” projesinde asıl amaç, yaygın eğitimde kullanılan değerlendirme yöntemleri hakkında fikir alışverişinde bulunmaktır. Katılımcıların dünya çapında gerçekleştirilen gelişmeler hakkında tartışması ise bir diğer amaçlarındandır.

Katılımcı Profili

Avrupa Birliğinin düzenlediği bu Eğitim Kursu projelerinde katılımcı profili projeden projeye göre değişmektedir. Başvurmak istediğiniz projede katılımcılarda aranan özellikleri karşıladığınızdan emin olmalısınız. Bu projeye ise,

  • Gençlik çalışanları, öğretmenler, eğitmenler, mentorler
  • Yeşil pasaportlu ya da geçerli vizesi olan
  • Çok iyi seviyede İngilizce bilen
  • Faaliyetlerde aktif olabilecek
  • Takım çalışmasında iyi olan kişiler başvurabilir.
  • Karaman‘da yaşayanlar ve KMÜ öğrencileri önceliklidir!
  • Yaş sınırı yoktur!

Konaklama, Yemek ve Ulaşım

Konaklama, yeme-içme masrafları tamamen karşılanmaktadır. Seyahat masrafları 275 Euro‘ya kadar karşılanacaktır.

Konum, Zaman ve Diğer Bilgiler

Konum: Lefkada Adası, Yunanistan

Proje Faaliyet Tarihi: 13/06/2023 – 24/06/2023

Son Başvuru Tarihi: 13/05/2023, saat: 15.00

Başvuru Nasıl Yapılır?

Yunanistan 10 Günlük Eğitim Kursu projesine başvurmak için kişisel bilgilerinizi, CV’nizi, pasaport bilgilerinizi, projeye neden katılmak istediğinizi kendinizi tanıttığınız bir yazı ile ”Yunanistan/Evaluation TC” konu başlığını atarak ”hellokaramanyouth@gmail.com” adresine mail atmalısınız. INFOPACK seçilen katılımcılarla paylaşılacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top