Yunanistan’da 8 Haftalık Kısa Dönem ESC Projesi

Harika ve muhteşem bir proje ile siz gençlerleyiz. Dolu dolu eğitimlerin ve aktivitelerin olduğu, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz muazzam bir proje. Yunanistan’ın Selanik şehrinde 01/05/2023 –  26/06/2023 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz toplam 8 haftalık kısa dönem ESC projesi için katılımcılar arıyoruz!

Aktivite Açıklaması

  • Gerçekleştirilen sanatsal aktivitelere yardım etmek.
  • Sosyal mutfak ve meyve pazarlarındaki meyveleri şehirdeki ihtiyaç sahiplerini destekleyen 50 kuruluşa bağışlaması çalışmalarında görev almak.
  • Kuruluşa ait tarımsal faaliyetlerde yer almak.
  • Toplum için geri dönüşüm atölyeleri ve sıfır atığa ulaşmak amacıyla projelerdeki geri dönüşümün yönetimine yardımcı olmak.

Konaklama, Yemek Ve Seyahat Düzenlemeleri

Ev sahibi kuruluş, tesislerinde konaklama sağlayacak. Çamaşır makinesi, Wifi gibi ortak alanlar vardır. Cep harçlığı için 5 EUR (gün başına) fırsatı vardır. Seyahat, Erasmus+ mesafe hesaplayıcısında hesaplanan mesafeye dayalı olarak ESC kurallarına göre karşılanır. Proje kapsamında katılımcıların konaklama, yeme-içme, yerel ulaşım, uluslararası ulaşım seyahat masrafları karşılanmaktadır.

Katılımcı Profili

Proje, yeni deneyim yaşamak isteyen, sosyal, sanatla ilgilenen, motivasyonu yüksek, İngilizce seviyesi iyi olan, yenilikçi fikirlere sahip, 18 – 20 yaş aralığına sahip tüm gençler davetlidir.

Proje Hakkında Konum, Tarih Ve Diğer Bilgiler

📍Proje Yeri: Selanik, Yunanistan

🗓️Proje Tarihi: 01/05/2023 –  26/06/2023

Son Başvuru Tarihi: 10/03/2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top