Almanya 10 Günlük Eğitim Kursu Projesi

Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya bölgesinde 10 günlük gerçekleşecek olan güzel ve muazzam bir Erasmus+ eğitim kursu projesi haberi siz gençlerle. Dolu dolu etkinliklerin ve eğitimlerin olduğu, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz harika bir proje. Hadi detaylarına bakalım.

Proje Açıklaması

Bu projede çevrenin kirlenmesine, bitki ve hayvan türlerinin yok olmasına tepki olarak doğan permakültürü, çevreye zarar vermeyen yapılar, yenilenebilir kaynaklar gibi alanlarla birleştiren bir eğitim amaçlanmıştır. Katılımcıların yer aldığı bu eğitim grubunda birbirlerini desteklemeleri ve birbirlerine güven duymaları istenmektedir. Katılımcıların ilgi ve ihtiyaçlarına göre bir günlük program hazırlanacaktır. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için binebileceğiniz bisikletler, yürüyüş yapabileceğiniz güzel bir çevre var. Katılımcılar iş yükünü hafifletmek için aralarında görevleri bölüşeceklerdir.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında olan, motivasyonu yüksek olan, grup arkadaşlarını destekleyen ve İngilizce bilen katılımcılar aranıyor.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Hakkında

Seyahat, konaklama, yeme-içme gibi tüm masraflar proje kapsamında karşılanmaktadır.

Konum, Zaman ve Diğer Bilgiler

Konum: Gutalaune e.V., Almanya

Proje Faaliyet Tarihi: 12/06/2023 – 23/06/2023

Son Başvuru Tarihi: 31/03/2023

DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top