İrlanda’da 6 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu Projesi

Bugün İrlanda’nın Newbridge bölgesinde 6 günlük gerçekleşecek olan bir Erasmus+ eğitim kursu projesiyle sizlerleyim. Dünyanın her yerindeki ortak sorunlardan biri olan kadına şiddete değinecek olan bu projeyle ilgili detaylara hemen geçelim.

Kadına Kalkan Elleri Gençler İndiriyor

Bu eğitim, biz gençlerin kadına şiddete olan duyarlılığını arttırmayı amaçlıyor. Bunu yaparken de işin içine sanat katıyor, tiyatro ve sinema bu eğitimin aktif parçalarından. Gençleri kadına yönelik şiddetin topluma etkileri konusunda bilinçlendirmek de projenin hedeflerinden. Konuyla ilgili sosyal çalışmalar da ev sahibi kuruluş tarafından teşvik ediliyor.

Konaklama – Yemek – Seyahat

Seyahat bütçesi Türkiye için 530€, buna ek olarak katılımcı başına vize masrafları için de 200€ ayrılmış. Konaklama için Newbridge’de bulunan The Gables Guesthouse ile anlaşılmış. Odalar 2 veya 3 kişilik, her odada suite banyo ve duş mevcut.

Katılımcı Profili

Bu proje için Türkiye’ye 4 kişilik kontenjan ayırılmış. 18-30 yaş aralığında olan, duyarlı, yenilikçi fikirleri olan, motivasyonu yüksek ve İngilizce seviyesi iyi olan gençler.

📍Lokasyon: Newbridge/Kildare Kontluğu – İrlanda

🗓️Proje Tarihi: 15.06.2023 – 22.06.2023

Son Başvuru Tarihi: 9.03.2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top