Ankara’da 6 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu Projesi

Selamlar, ben Kovan Youth ekibinden Mevlüde. Sizlere çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir Eğitim Kursu projesi ile geldim. Gelin Ankara’da 6 gün sürecek olan eğitim kursu projesinin detaylarına bakalım.

Eğitim Kursu Projesi Hakkında

10-17 Eylül tarihleri arasında Ankara’ da 6 gün boyunca sürecek ‘Get Rid of Your Glass Ceilings’ (Cam Tavanlarınızdan Kurtulun) adı altında ki Eğitim Kursu projesi; cam tavan sendromu olarak adlandırılan kadınlar ve azınlıkların herhangi bir kurum veya kuruluşta yüksek makamlara terfi alması konusunda ki engellerden kurtulmak için bilinçlendirmeyi ve bu engellerle başa çıkmanın yollarını buldurmayı amaçlar.

Proje Faydaları ve Karşılanacaklar

Katılımcılar, toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık sahibi olacak, Soft becerilerini geliştirebilecek ve diğer ülkelerden gelecek katılımcıların kültürlerini keşfederek arkadaşlık da kurabilecekler. Eğitim kursu bitiminde Youthpass sertifikası alma fırsatınız da olacak. Eğitim Kursu boyunca konaklama, gıda Erasmus+ tarafından karşılanacaktır.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında;

  • İleri seviyede İngilizce bilen,
  • Kültürel değerler ile ilgilenen,
  • Grup çalışmasına uyabilecek, özgüvenli, insan ilişkileri iyi olan gençler başvurabilir.

Proje Konumu; Ankara

Proje Tarihi; 10- 17 Eylül 2023

 Son Başvuru Tarihi; 30 Haziran 2023

ANKARA ERASMUS+ EĞİTİM KURSUNA BAŞVURMAK VE DETAYLI BİLGİ İÇİN INFOPACK ‘E TIKLAYINIZ

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top