Avusturya’da 43 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Artık yurtdışına çıkmak daha kolay. İlgilendiğiniz alanlarla alakalı yurtdışında daha fazla bilgi ve deneyim aramak için bu proje tam sana göre! Avrupa Birliği‘nin düzenlediği Uzun Dönem ESC Projesiyle kendi şansını kendin yaratabilirisin. Avusturya, Leibnitz şehrinde 43 haftalık tatil gibi eğitim ve çeşitli aktivitelerle geçecek olan bir ESC projesine hazır mısın? Hazırsanız hiç zaman kaybetmeden bu mükemmel projenin detaylarına geçelim.

Proje Detayları

04/09/2023 – 07/07/2024 tarihleri arasında Avusturya’nın Leibnitz şehrinde gerçekleştirilecek olan uzun dönem ESC projesinde amaç; Okulun 6-13 yaş aralığındaki çocuklarıyla okul dersleri , doğru iletişim ve becerilerini geliştirmek gibi eğitimler vardır. Çocuklara özgüvenli olmayı, hoşgörülü olmayı, anlayışlı olmayı teşvik ediyor. Gönüllülerin günlük çalışmalarını ve gezme saatlerine yönelik entegre eder. Gönüllülerin sınıf öğretmenlerine destek olması beklenir. Katılımcıların pedagoji ile ilgili olması beklenmektedir. Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın

Projedeki Eğitimler

Gönüllüler proje esnasında Almanca dil kursu ve online dil kurslarında da katılma hakkı kazanacak. Okulun tecrübeli öğretmenlerinden destek alabilirler.

Proje Kapsamında Karşılanacaklar

Katılımcılar apartman dairelerinde konaklayacak ve kişiye özel odalar olacaktır. Toplu taşıma ücretleri ve gıda ücretleri de karşılanacaktır. Katılımcılar günlük 6 € ödenek alacaktır.

Katılımcı Profili

ESC Projelerine katılma hakkı kazanmanız için bazı özellikler istenmektedir. Bu kriterler sizde varsa projeye seçilme önceliği kazanmış olursunuz. Projeye katılma kriterleri ise şunlardır;

  • 18-30 yaş aralığında olan,
  • Açık fikirli olan, çocuklarla iyi anlaşan ve çocukları seven,
  • İngilizce seviyesi iyi olan,
  • El becerileri iyi olan, spor yapan ve motivasyonu yüksek olan,

Proje Yeri: Avusturya, Leibnitz

Proje Tarihi: 04/09/2023 – 07/07/2024

Son Başvuru Tarihi: 16/04/2023

43 HAFTALIK UZUN DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top