Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası İçin Gönüllü Aranıyor

Erasmus+ projeleri, ESC projeleri, diğer yurt dışı programları ve diğer projeler gençler için ilgi çekici olmaya devam ediyor. İstanbul, Zeytinburnu‘nda yapılacak olan bu muazzam buz hokeyi şampiyonası projesini siz gençlere aktaracağız. Çeşitli bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz, güzel deneyimleriniz olacağı harika bir proje sizlerle. Gelin detayları inceleyelim.

Proje Etkinlik Açıklaması

Bu gönüllülük projesine katılarak çeşitli kazanımlar elde edebilirsiniz. Buz hokeyi sporunu yakından tanıma fırsatınız olabilir. Ayrıca yabancı dilinizi geliştirebilecek, özgeçmişinize güzel bir sertifika katabilirsiniz. Yeni sosyal çevre ve arkadaşlıklar kurabilir ve organizasyon deneyimi elde edebilirsiniz. Bu mükemmel projeye katılarak çeşitli görevlerde yer alabilirsiniz. Gönüllülük merkezinde, saha içlerinde, ödül törenleri- seromonide, protokol alanlarında, tribünlerde ve yönlendirmelerde görev alabilirsiniz. (Shiftli sistemde çalışmalar olacaktır.)

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Özellikler

Projelere katılım sağlamak için bazı kriterlere sahip olmalısınız. Bu kriterler sizlerin projeye katılma olasılıklarınızı arttırabilir. Projeye katılmak için katılımcılarda bulunması gereken bazı kriterler ise:

  • 18 yaşını doldurmuş kişiler başvuru yapabilir.
  • Önceki organizasyonlarda ve etkinliklerde katılım sağlayacak olup mazeret göstermeyip katılmayanlar projeye dahil edilmeyecektir.

Projeye Dahil Olanlar

Katılımcılara proje kapsamında kumanya ve kıyafet ihtiyaçları karşılanacaktır. Gönüllü organizasyonu ve gönüllülük projesi olduğu için katılımcılara herhangi bir ücret verilmeyecektir. İstanbul dışında katılım sağlayacak olanlara ulaşım ve konaklama sağlanmayacaktır.

Katılım Bilgileri

NOT: Sertifika alabilmeniz için en az 3 farklı gün ve 3 shifte katılmanız gerekmektedir. Bu durumdan daha az seçim olursa başvurular değerlendirilmeyecektir.

Başvuru Tarihi: 22.03.2023-10.04.2023

Proje Faaliyet Tarihi: 17.04.2023-23.04.2023

Konum: İstanbul, Zeytinburnu

BUZ HOKEYİ GÖNÜLLÜLÜK PROJESİNE BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top