alt_metin

Hırvatistan’da 2 Haftalık Erasmus+ Gönüllülük Projesi

Erasmus+ projeleri, ESC projeleri ve diğer yurt dışı programları gençler tarafından ilgi çekici hale gelmeye devam ediyor. Gençlerin yurt dışı için kurduğu hayaller artık hayal olarak kalmayacak. Avrupa Birliği‘nin düzenlemiş olduğu Erasmus+ projeleri tam olarak yurt dışına çıkmanız için bir fırsat. Hırvatistan‘da gerçekleşecek olan bu muazzam projeyi siz gençlere aktaracağız. Çeşitli bilgi ve birikimler kazanacağınız, güzel etkinliklerin ve aktivitelerin olduğu harika bir proje sizlerle. Gelin detayları inceleyelim.

Proje Etkinlik Açıklaması

Farklı ülkelerden gelen ve farklı kültürlere sahip gençlerle 2 hafta boyunca sosyalleşebilecek, farklı deneyimler ve tecrübeler kazanabilecek ve İngilizce pratik yaparak dilinizi geliştirebileceksiniz. Çevresel faaliyetlere katılabileceksiniz örnek olarak çevre temizliği veya çevresel etkinliklere yardım edebileceksiniz.

Hırvatistan'da 2 Haftalık Erasmus+ Projesi
altyazi__

Kamplarla ilgili ilgili etkinliklere katılabileceksiniz. Örnek olarak kampların bakımı ve bahar temizliği, boyama gibi etkinlikler, arazilerin erozyonlara karşı korunması gibi eğitimler, yolların doğaya, bulunulan çevreye ve ekolojik olarak uygunluğuna göre yapımında yardım edilmesi gibi dolu dolu etkinlikler mevcuttur.

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Özellikler

Erasmus+ projelerine katılım sağlamak için bazı kriterlere sahip olmalısınız. Bu kriterler sizlerin projeye katılma olasılıklarınızı arttırabilir. Projeye katılmak için katılımcılarda bulunması gereken bazı kriterler ise:

  • 18-30 yaş aralığında olması,
  • Temel düzeyde iletişim için İngilizce seviyesi olması,
  • Motivasyonu yüksek olması,
  • Açık havada vakit geçirmekten memnun olan, fiziksel işlerden korkmayan, yeni deneyimler kazanmak isteyen ve takım çalışmasına önem verenler.
  • Yeni yetenekler ve yeni beceriler kazanmak isteyen katılımcılar.

Projeye Dahil Olanlar

Seyahat, konaklama ve yeme-içme proje kapsamında karşılanmaktadır.

Konum: Lopar/Rab Adası, Hırvatistan

Proje Faaliyet Tarihi: 14.04.2023-27-04.2023 (Proje yerine varış: 13.04.2023-Ayrılış günü: 28.04.2023)

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

PROJE HAKKINDA INFOPACK’E ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top