Çekya’da 12 Ay Süren Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Siz gençlere özel harika bir uzun dönem projesi. Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek olan 12 aylık uzun dönem muhteşem bir ESC Gönüllülük Projesi.  Dolu dolu etkinlikler yapabileceğiniz, güzel bir şekilde eğitimler alabileceğiniz, çeşitli bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz muazzam bir projeGelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

Eylül 2023 – Eylül 2024 tarihleri arasında Brno/Çekya’da 12 ay sürecek olan projenin amacı ebeveyn olacak veya 0/6 yaş aralığında çocuğu olan ebeveynlerin yanında bulunup, 12 yaş aralığında olan çocukların gelişimi için yaz kampları, çocuklu aileler için etkinlikler, spor aktiviteleri, okul öncesi ve okula giden çocuklar için sanat etkinlikleri (seramik, el sanatları..) düzenlemektir. Bu ESC projesi için gönüllü 1 katılımcı aranmaktadır.

Gönüllü Çalışma Saatleri (Haftalık 35 saat)

Okul çocukları için hobi kulüplerinde 14 saat, haftada ortalama 6 saat ayda 1 kez olmak üzere Cumartesi günleri düzenlenen etkinlikte, haftalık 4 saat 2-3 yaş arasındaki mini anaokulunda , haftalık 1 saat afiş ve etkinlikler için broşür oluşturmada, 5 saatlik eğitmenlik ve diğer gönüllülerle toplantıda ve son olarak 5 saat kişisel projelerde katılım sağlayarak yardımda bulunacaktır. Gönüllülerin haftada 2 gün boş +ayda 2 gün tatili vardır.

Konaklama, Yemek ve Seyahat

Gönüllüler, kiralık olan evde bir odaya iki kişi düşecek şekilde kalacak ve kalınan yer çalıştığınız yere 30 dakikalık mesafede olacak. Yemek ücreti ve cep harçlığını her ayın başında alabileceksiniz ve gönüllüye Brno toplu taşıma araçları için kullanabileceği bir kartta verilecek. Düzenlenen bazı kurs ve etkinliklere ücretsiz katılım sağlanabilecek.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında çocuklarla iletişimi iyi olan, yeni fikirler üretip bunları uygulayabilen, çizmeyi-boyamayı seven, poster ve broşür hazırlayabilen gençler başvurabilir.

Konum: Brno, Çekya

Proje Faaliyet Tarihi: Eylül 2023-Eylül 2024

Son Başvuru Tarihi; 20 Mart 2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top