Finlandiya 10 Aylık Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Muazzam bir proje ile siz gençlerleyiz. Finlandiya’nın başkenti Helsinki‘de yapılacak ve 10 ay sürecek olan muhteşem bir ESC gönüllülük projesi. Harika etkinliklere ve çeşitli eğitimlere katılabilecek, bilgi ve birikimler kazanabileceksiniz! Hadi detaylarına bakalım.

Proje Açıklaması

Bu proje, katılımcıları bir gençlik değişim kuruluşunun çalışmaları hakkında bilgilendirmek ve yurt dışından gelen bu gençlerin fikirlerinin organizasyon kültürünü güçlendirmesini amaçlamıştır. Gönüllülük programlarının ve yapılacak olan etkinliklerin düzenlenmesi, fuarlarda ve diğer etkinliklerde proje sahibinin temsilciliğini yapmak, sosyal medya ve web site ile ilgilenmek, gönüllüler için rehber kitapların düzenlenmesi, kişinin kendi düşünceleri ile oluşturacağı medya ile ilgili bir proje tasarlamak proje kapsamında katılımcılardan istenen görevlerdir.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında olan, sosyal medya ve iletişime ilgi duyan, organizasyon yeteneği olan, takım çalışmalarında iyi olan, akıcı İngilizce konuşabilen, inisiyatif alabilen, fikirlerini paylaşmaktan çekinmeyen, motivasyonu yüksek gönüllüler aranıyor.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Hakkında

Katılımcı ev sahibi aile ile beraber ya da tek başına konaklayacaktır. Öğle yemeği hariç diğer öğünler ev sahibi aile tarafından karşılanacaktır. Katılımcının aylık toplu taşıma kartı masrafları karşılanacaktır.

Konum, Zaman ve Diğer Bilgiler

Konum: Helsinki, Finlandiya

Proje Faaliyet Tarihi: Eylül 2023 – Ağustos 2024

Son Başvuru Tarihi: 21/03/2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top