Litvanya, 12 Aylık Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı

Selam gençler; bugün sizlerle Litvanya‘da gerçekleşecek olan ESC Gönüllülük Projesi ile karşınızdayım. Bu projede sizlerle eğlenceli etkinliklere, dolu dolu eğitimlere ve farklı gezilere katılacaksınız. Zaman kaybetmeden detaylara geçelim.

Proje Hakkında Detaylar

Litvanya’da gerçekleşecek olan projenin faaliyetleri, gençlerle küçük günlük aktivitelerde (gençlerin sosyal becerilerini geliştirmek, yemek pişirmek, temizlik yapmak vb.) bulunmak. Doğa yürüyüşlerine, kamplara, atölyedeki faaliyetlere katılmak. Telšiai Gençlik Merkezinde bulunan, gençlerin sevdiği kırsal alanlara, stadyumlara ve parklara gidilmektedir. Bu ESC projesi için 1 kişi aranmaktadır.

Konaklama, Yemek ve Seyahat

Tüm gönüllülerle birlikte aynı apartmanda faklı dairelerde kalınacaktır. Tek kişilik oda verilecektir. Tüm gerekli olan ihtiyaçlarınız sağlanacaktır. Daireniz iş yerine, alışveriş merkezine ve meydana yürüyerek 10 dakikalık mesafededir.

Başvuru Sonrası Süreç

Başvuru süresi bitene kadar işlemler yapılmaz. Süresi bittikten sonra işlemler yapılmaya başlanır. Bilgileri doğru yazılmış ve yeterlilik bilgisi olan kişiler ev sahibine iletilir. Nihai değerlendirmeyi ev sahibi ve kurum yapar.

Proje Tarihi ve Yeri

📍Yer: Telšiai (Litvanya)

📅Proje Tarihleri: Nisan 2023 – Nisan 2024

⏰Proje Süresi: 12 Ay

Gönüllü Sayısı: 1 (Bir)

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top