Danimarka’da 5 Ay Süren ESC Uzun Dönem Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz artık hayal olarak kalmayacak ESC Gönüllülük Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Danimarka‘da 5 ay sürecek olan ESC Uzun Dönem Projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanacağınız muazzam bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

Nisan – Eylül 2023 tarihleri arasında Aarhus/Danimarka‘da gerçekleşecek olan Uzun Dönem ESC projesinin amacı; yalnızlık duygusu yaşan insanlara, evsizlere ve diğer yardıma ihtiyacı olan insanlar için küçük veya büyük kurslar, eğitimler vererek sürdürülebilir, ikinci el ürünlerini yaygınlaştırarak gönüllü yardım sağlamaktır.

Katılımcının Proje Boyunca Görevleri

Gönüllü; ikinci el ürünleri seçecek, fiyat belirleyecek ve organizasyonu planlayarak faaliyete geçirecek. Müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlayacak. Diğer gönüllü gençlerin işe alınmasında ve uyum içinde çalışmalarına teşvik edecek.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında; İngilizce seviyesi iyi olan, düzenlenecek olan faaliyetlerde kuruşların tanıtımlarına fayda sağlayabilecek fikirler ortaya atabilen , iş birliği yapma konusunda sıkıntı yaşamayacak, sürdürebilir ürünler ve ikinci el kullanıma teşvik edebilecek, Bilgi Teknolojisi hakkında bilgisi olan, ehliyeti olup rahatça araba kullanabilecek gençler başvurabilir.

Proje Konumu: Aarhus/Danimarka

Proje Faaliyet Süresi : Nisan – Eylül 2023

Projeye Son Başvuru Tarihi : 23 Mart 2023

   DANİMARKA UZUN DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top