Danimarka’da 7 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişim Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz artık hayal olarak kalmayacak Avrupa Birliği’nin düzenlemiş olduğu Erasmus+ Gençlik Değişim Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Danimarka‘da 7 gün sürecek olan Erasmus+ Gençlik Değişimi projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanacağınız muazzam bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

12.04.2023/ 20.04.2023 tarihleri arasında Danimarka/ Hundslund da gerçekleşecek gençlik değişimi projesinin amacı ‘Volunteering is a Work of HeArt’ adı altında gönüllülerin uluslararası etkinliklere katılmaları için ilk adımı atmalarını; özgüven konusunda kendilerini geliştirmelerini ,diğer ülkelerden gelen insanlarla çalışma olanakları sağlamayı ve Erasmus+ Programı hakkında bilgilendirme yaparak  yeni proje fikirlerinin oluşturulmasını kolaylaştırmaktır.

Proje Boyunca Hedeflenenler

Başvuran gönüllüleri Avrupa Dayanışma Programı üzerine bilgilendirmeyi ve programlarına katılmaya teşvik etmeyi, gönüllülük kavramını ve gençler üzerindeki etkisi üzerine ve gönüllü olmanın faydalarını araştırmayı, sosyalleşme ve sosyal uyum olanaklarını keşfetmeyi, ileride kariyer olanakları üzerine tartışmayı ve dijital yeterliliğin sağlanması hedeflenmektedir.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında kendine güvenen, yeni görüş ve fikirlere açık olan ve insan ilişkileri konusunda sıkıntı yaşamayan gençler başvurabilir.

Proje Boyunca Karşılananlar

Proje kapsamında konaklama, yemek ve seyahat masraflarınız Danimarka Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır. Türk Vatandaşıysanız Danimarka için vizeye ihtiyacınız olacaktır.

Proje Konumu: Hundslund/Danimarka

Proje Faaliyet Tarihi: 12.04.2023 /20.04.2023

Son Başvuru Tarihi:20 Mart 23:59

ERASMUS+ GENÇLİK DEĞİŞİMİ PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top